Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nbs

Добър и-нет доставчик в Пловдив

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам за добър интернет доставчик в Пловдив. Най-важното за мен е - да не спира често, при дъжд или вятър и да си поддържа скоростта, за която плащам, а не да е слаб при определено време и т.н. Близо съм до центъра и много близо до ПУ. Не знам, какъв район се пада това. Цената, която съм готов да плащам е от 10 до 18лв. В краен случай до 20лв. Разбира се, знам, че за тези пари няма да получа "летящ" интернет, а и не търся такъв. Трябва ми нещо с задоволителна скорост и най-важното е да нямам проблеми с връзката. Също такa, ако имате някакви мнения и опит с този рутер - TP-LINK TL-WR741ND - Споделете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също такa, ако имате някакви мнения и опит с този рутер - TP-LINK TL-WR741ND - Споделете :)

Рутера е хубав за цената си, няма да те разочарова. Относно доставчика, от София съм, но ще разпитам приятели и познати в Пловдив. Като цяло обаче вашият интернет е по-добър, заради по-добрата изградена оптична мрежа от повечето доставчици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поразгледай за оферти Blizoo или N3. Общо взето те предлагат добро качество на услугите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само гледай нета на близу да не е доксис - щото наистина ще хвърчи :) и да знаеш че видео разговор по далеч от Европа не можеш да проведеш :no-no: Много бъди внимателен с Близу :D ще се набуташ с 18 месечен договор и няма откачване . Иначе за 15 лева съм на 50 мегабита - ама ЛАН . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За близу имам доста съмнения, но в краен случай... :D

И не бих подписал повече от 1-годишен договор, тъй като ще съм на квартира и няма да стоя вечно там :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз винаги подписвам за една година - но трябва да сте мноооого упорит :) Ще се опитват телефон да ви пробутват , цифрова , но в края на краищата вие ще си решите - поразпитайте в квартала как е изграден нета - ако е по коаксиала - бегай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Близу си остава крайния случай, така че очаквам повече мнения :(

А какво е това коаксиала? Какъв трябва да е, за да съм доволен? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък, толкова пловдивски форуми има точно тук ли намери да пуснеш такава тема. Най-добрите нет доставчици в Пловдив са cooolbox и N3...парите,обаче ти стигат за близо-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N3 е 15 лв - 20 Mbps, а 20 лв - 40 Mbps. Смятам, че биха ми стигнали парите. Само трябва да знам, дали е достатъчно добър и явно е?

Всеки хвали тези от Coolbox, но най-ниската месечна такса е 25 лв... :(  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само гледай нета на близу да не е доксис - щото наистина ще хвърчи :) и да знаеш че видео разговор по далеч от Европа не можеш да проведеш :no-no: Много бъди внимателен с Близу :D ще се набуташ с 18 месечен договор и няма откачване . Иначе за 15 лева съм на 50 мегабита - ама ЛАН . 

Аз съм с Доксис и 50 мегабита си ги поддържа почти на 99% от времето. Като съм имал проблем нещата се отстраняват в рамките на един час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N3 е 15 лв - 20 Mbps, а 20 лв - 40 Mbps. Смятам, че биха ми стигнали парите. Само трябва да знам, дали е достатъчно добър и явно е?

N3 са добри...по-късно ще ти изпратя линк за техен форум. Кууулбокс са изцяло оптика и за тях ще трябва да се бръкнеш по-дълбоко,но и N3 ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, аз търся нещо задоволително, а не перфектно, така че за сега съм се спрял на N3. Просто предпочитам тях, отколкото Близу и мисля, че съм прав

Не съм ползвал никакви услуги и от двата доставчика, но след всичкото, което прочетох, смятам че N3 е много по-добър доставчик от Близу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това също си струва според мен - http://www.filibe.net/services.php

Сестра ми живее в съдийския и е към тях...говорил съм с нея и е доволна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. Като им гледам сайта на тези filibe.net, явно са малка и неизвестна компания? Все пак благодаря А има и някакви Визио нет, някой ако знае нещо за тези?

...Булсатком?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе бягай от Визиото, ве!

Аз бях на тях преди време и ми скосиха нервите...да не съм ги чул повече!

Или филибето, или N3 са ти вариантите на теб тва е...за близо и визио просто забрави, освен ако не си мазохист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшен им е нета. Аз сън на 77Mbit-а но като съм пускал тестове стига до 100Mbit.Няма да сгрешиш ако си на тях, но ще сгрешиш ако не си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. Като им гледам сайта на тези filibe.net, явно са малка и неизвестна компания? Все пак благодаря А има и някакви Визио нет, някой ако знае нещо за тези?

...Булсатком?

Нито са малка, нито са неизвестни...напротив дори минават за сериозна фирма.

Просто не им е приоритет да си поддържат сайта, което създава впечатление, че са някви въшловци, но НЕ е така.

За мен N3 е най-доброто за теб - няма булсат, близо-далеч, визио-мизио и тем подобни.

Не се занимавай с глупости.

Писал съм ти ЛС, който ще те ориентира достатъчно за да вземеш правилното решение.

ахах ясно благодаря :D

Като гледам N3 нямат покритие близо до ПУ и центъра? :no-no:

http://www.entry.bg/_m1706/%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5

Ти най-добре им се обади по телефона, щото не винаги успявт да си актуализират картата за покритие - обаждаш се и питаш.

Ако ги няма - филибето и тва е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой? Други мнения :?

А би ли я попитал имат ли денонощна поддръжка и изобщо при някакъв проблем, да не стане така, че да се чака 2 седмици преди да дойдат?

Както казахте - най-вероятно ще е N3 или Филибе. Надявам се да имат покритие в района, в който ще съм аз, за да реша окончателно

Единственото ми притеснение за Филибе е, че не е прочут доставчик и всичко изглежда много просто :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идват веднага при аварии и ги отстраняват за няколко часа...зависи вече, колко е голяма аварията. Но, като ги викнеш идват веднага.Сериозни са и мрежата им е добре изградена нищо,че е лан. Ако нямаш N3 следващата ти най-добра опция е филибето. Поддръжката дали е 24ч. не е от голямо значение - никой няма да тръгне по трасето ти ходом по нощите и да ти търси с фенерче проблема.Имат си софтуер, с който си наблюдават мрежите и могат локално да го фиксират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми явно ще е филибе.нет. Все пак ще говоря с Н3, дали имат покритие в този район, но най-вероятно си остава филибе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.