Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Ouladsa

Търся състезателна игра която има и БМВ-та

Препоръчан отговор

Търся игра подобна на NFS и други поредици които притежават и БМВ-та ,а не само една като карбон и така нататък , мерси предварително. :) Различна от NFS SHIFT I SHIFT 2 ако може. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то на анимация каква е разликата между бмв и москвич ? Върти геврека и се кефи. Иначе като пораснеш ги има и по магазините.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то на анимация каква е разликата между бмв и москвич ? Върти геврека и се кефи. Иначе като пораснеш ги има и по магазините.

Е то и ние си имаме такава, но работата е там че е кеф на екрана ти да е някое ново БМВ , а не някой тараляшник като москвич да има тръпка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то и ние си имаме такава, но работата е там че е кеф на екрана ти да е някое ново БМВ , а не някой тараляшник като москвич да има тръпка. 

Новото бмв много трябва да го пазиш да не те ударят иначе с москвича по смело може да го раздаваш и да се кефиш на макс. А най голям е кефа със стара варшава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкай си нфс-то и се радвай, сложи един мод на някакво бугати и се кефи, зарежи тези бмв-та.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Онлайн мултиплейър състезателна игра
Играеш в реално време на реални писти.
Мултиплей с 8 играча от цял свят.
Регистрирате се и сваляте играта (800МВ) от сайта.
48 топ марки автомобили( има и баварци)
25 реални писти
Играта е създадена 2011г. и преминала бета версията си.
Редактирано от fodo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

race driver grid

водят я,че на максимална трудност(без помощ от компютъра във управлението) и със волан поведението на автомобилите в играта било доста близко до реалното им на пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това по-голяма глупост не бях чел, точно в този раздел. От кога започнахме да подценяваме софтуерът? 

Хайде, като няма разлика, ще се пробваме, аз ще съм с M3, който иска има Benz или Галярдо. Ето за това говоря:

Публикувано изображение

Има го в NFS Most Wanted, старата игра, разбира се. Искам факти, не празни приказки, че уж нямало разлика. И на автора, ако и тази не му харесва, сигурно дебелата X5 ще му "угоди". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това по-голяма глупост не бях чел, точно в този раздел. От кога започнахме да подценяваме софтуерът? 

Хайде, като няма разлика, ще се пробваме, аз ще съм с M3, който иска има Benz или Галярдо. Ето за това говоря:

Публикувано изображение

Има го в NFS Most Wanted, старата игра, разбира се. Искам факти, не празни приказки, че уж нямало разлика. И на автора, ако и тази не му харесва, сигурно дебелата X5 ще му "угоди". 

Ей лапетии ще ме уморите от смях ! Аз софтуера не го подценявам ама софтуер кола не кара ако знаеш какво изобщо искам да кажа.

Точно с едно такова на една братушка му навих сополите само че в реалния живот.  Иначе аз винаги излизам с дизелаци обичам да ме вземат за ниска топка.

п.п Извинявай ама това на багажника отзад да не е рафт за компоти ???

п.п Снимката е някъде по Холандия предполагам правена или греша.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей лапетии ще ме уморите от смях ! Аз софтуера не го подценявам ама софтуер кола не кара ако знаеш какво изобщо искам да кажа.

Точно с едно такова на една братушка му навих сополите само че в реалния живот.  Иначе аз винаги излизам с дизелаци обичам да ме вземат за ниска топка.

п.п Извинявай ама това на багажника отзад да не е рафт за компоти ???

п.п Снимката е някъде по Холандия предполагам правена или греша.

Моля? Лапетия? Какво е това възпитание. То българина прост, ама толкова. Не знам, кой какво кара, софтуера колите или те него, но смешно ми е стана, как така нямало разлика. Господине, ако не знаете това е раздел за игри, не за спамерски изяви. Това на багажника е масивен спойлер, или и това не се разбира. Снимката е изображение от играта, какви Шотландци и Холандци се привиждат тук, не знам. Предложих една обиколка, пък тогава ще си говорим, дали имало или нямало разлика между това BMW и Москвич. BMW е много "скъпо" и ще го пазим, да не се олющи, защото иначе пари за ново няма. Нали? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BMW е много "скъпо" и ще го пазим, да не се олющи, защото иначе пари за ново няма. Нали? 

Щом казваш ! Ново в какъв смисъл ? Да не става дума да си купиш ново CD или ново BMW ?  Помислих че е твоята лична кола а тя била скрийн шот от игра. Мале мале как се вживявате само с тия картинки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом казваш ! Ново в какъв смисъл ? Да не става дума да си купиш ново CD или ново BMW ?  Помислих че е твоята лична кола а тя била скрийн шот от игра. Мале мале как се вживявате само с тия картинки.

За "жалост" своя лична кола си нямам, защото пишман шофьори като теб сa заплаха. Но пък за радост, в гаража има и GT-R R36, Cherokee STR8 и няколко BMW-та, както и луксозни такива. Щом това не са коли, то X5 е "перфектният" вариант, of course. И забележи какво си задал като въпрос, в началото на темата. Остроумието си личи, ама това не помага в следната ситуация.  "Циганинът се видял в злато, погледнал се в огледалото и си помислил, че той е Snoop Dogg". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.