Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aruo

Microsoft office

Препоръчан отговор

Здравейте. Приятелката ми си купи днес лаптоп с windows 8 (за който windows 8 уж заплатила още стотина лева), но когато цъкнала microsoft word или microsoft office и искало key. Понеже и аз не съм добре запознат с това, това нормално ли е? Смисъл, трябва ли да се купува отделно този майкрософт пакет с уърд-а и ексел-а отделно? И другият ми въпрос е, понеже няма БГ фонетика, каква програма трябва да се качи, за да може да пише на БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Приятелката ми си купи днес лаптоп с windows 8 (за който windows 8 уж заплатила още стотина лева), но когато цъкнала microsoft word или microsoft office и искало key. Понеже и аз не съм добре запознат с това, това нормално ли е? Смисъл, трябва ли да се купува отделно този майкрософт пакет с уърд-а и ексел-а отделно? И другият ми въпрос е, понеже няма БГ фонетика, каква програма трябва да се качи, за да може да пише на БГ?

Да, офис пакета се купува отделно. Но можете да си инсталирате OpenOffice, който има 95% от функционалността ма МС офиса и е безплатен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.Майкрософт офис е отделен продукт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, офис пакета се купува отделно. Но можете да си инсталирате OpenOffice, който има 95% от функционалността ма МС офиса и е безплатен

Откъде се сваля? Съжелявам, но идея си нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде се сваля? Съжелявам, но идея си нямам.

http://www.openoffice.org/download/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.