Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Приятелката ми си купи днес лаптоп с windows 8 (за който windows 8 уж заплатила още стотина лева), но когато цъкнала microsoft word или microsoft office и искало key. Понеже и аз не съм добре запознат с това, това нормално ли е? Смисъл, трябва ли да се купува отделно този майкрософт пакет с уърд-а и ексел-а отделно? И другият ми въпрос е, понеже няма БГ фонетика, каква програма трябва да се качи, за да може да пише на БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Приятелката ми си купи днес лаптоп с windows 8 (за който windows 8 уж заплатила още стотина лева), но когато цъкнала microsoft word или microsoft office и искало key. Понеже и аз не съм добре запознат с това, това нормално ли е? Смисъл, трябва ли да се купува отделно този майкрософт пакет с уърд-а и ексел-а отделно? И другият ми въпрос е, понеже няма БГ фонетика, каква програма трябва да се качи, за да може да пише на БГ?

Да, офис пакета се купува отделно. Но можете да си инсталирате OpenOffice, който има 95% от функционалността ма МС офиса и е безплатен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, офис пакета се купува отделно. Но можете да си инсталирате OpenOffice, който има 95% от функционалността ма МС офиса и е безплатен

Откъде се сваля? Съжелявам, но идея си нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде се сваля? Съжелявам, но идея си нямам.

http://www.openoffice.org/download/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://microsoft_office.en.downloadastro.com/ А това легално ли е, пише, че е free?

не е легално, пиратско копие е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.