Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем със захранването на рутера: индикатора за power свети постоянно с червена светлина. Въпросът ми е поправим ли е проблема и ако да, знаете ли къде може да се ремонтира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не рутера си е заминал. Купувай си нов. Нищо не може да направиш. Дори и да може да се ремонтира не си струва парите и няма да има гаранция, че ще работи още дълго.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,

имам проблем със захранването на рутера: индикатора за power свети постоянно с червена светлина. Въпросът ми е поправим ли е проблема и ако да, знаете ли къде може да се ремонтира?

Ремонтът може да се извърши в сервиз или от добре разбиращ техник, запознат с този вид техника. А как трябва да свети захранването, когато последното е изправно? Смятайте, че не всеки има такъв рутер и не можем да знаем състоянието на захранването при нормална работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ремонтът може да се извърши в сервиз или от добре разбиращ техник, запознат с този вид техника. А как трябва да свети захранването, когато последното е изправно? Смятайте, че не всеки има такъв рутер и не можем да знаем състоянието на захранването при нормална работа!

по принцип свети в зелено, както и индикаторите за wireless и internet. сега нищо друго не свети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

по принцип свети в зелено, както и индикаторите за wireless и internet. сега нищо друго не свети

Ако сте убеден, че захранването е наистина дефектирало, то не е проблем да се ремонтира. Ако бяхте от Велико Търново - с удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е от адпатера. Ако имаш възможност да тестваш с друг ще си проличи дали е от него или от рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.