Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте днес си взех нов телевизор .

BLAUPUNKT TV-BW23Z194 LED

23"(59СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080 КОНТРАСТ 1000:1 ,ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 5 MS ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2X3W ВХОДОВЕ 2X HDMI ;1X USB; 1XSCART ; 1XCOMPOSITE , 1XPC IN , CI + USB МЕДИЯ ПЛЕЙЪР

Но имам някакъв проблем , включвам го в аналогова телевизия , но дава замрежено .... Включвам друг телевизор доста по стар и дава хубава картина .

Но с този не и не , някой има ли идея каква може да е причината .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте днес си взех нов телевизор .

BLAUPUNKT TV-BW23Z194 LED

23"(59СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080 КОНТРАСТ 1000:1 ,ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 5 MS ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2X3W ВХОДОВЕ 2X HDMI ;1X USB; 1XSCART ; 1XCOMPOSITE , 1XPC IN , CI + USB МЕДИЯ ПЛЕЙЪР

Но имам някакъв проблем , включвам го в аналогова телевизия , но дава замрежено .... Включвам друг телевизор доста по стар и дава хубава картина .

Но с този не и не , някой има ли идея каква може да е причината .

Причините са много и тук не може да ви се отговори точно. Потърсете помощ от сервизен специалист. Най вероятно е в настройките на телевизора. Пуснете го на автоматична настройка на програмите, ако гледате с антена. Често има слаб сигнал на програма, която е хармонична на основният сигнал. Опитайте и споделете. Но нека телевизорът сам си настрои програмите.При цифровите програми, ако има вграден тунер, трябва да имате много добра картина  и последните ще имат номера 101, 102,103 и т.н.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно Blaupunkt, които някога бяха немска качествена марка, сега са "Куча Марка". Обаче е и истина, че доста от новите телевизори, вкл. плазми и LCD/LED, дават хубава картина само при много хубав сигнал- било аналогова кабелна или аналогова ефирна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно Blaupunkt, които някога бяха немска качествена марка, сега са "Куча Марка". Обаче е и истина, че доста от новите телевизори, вкл. плазми и LCD/LED, дават хубава картина само при много хубав сигнал- било аналогова кабелна или аналогова ефирна.

Проблема е там че пробвах  и на цифрова с хубаво качество ..... и пак не ми хареса картината ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е там че пробвах  и на цифрова с хубаво качество ..... и пак не ми хареса картината ...

Там, откъдето е купен, не е ли пробвано каква картина дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...включвам го в аналогова телевизия , но дава замрежено .... Включвам друг телевизор доста по стар и дава хубава картина...

1. Би ли пояснил какво точно означава "замрежено"? Ако можеш да постнеш една снимка, определено ще спасиш темата от 1000 коментара.

2. Ако доста по-старият телевизор е кинескопен, съпоставката е невъзможна.

П.П. 3. Какво означава "цифрова с хубаво качество"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо го купи :) ето това не мога да разбера - навярно някой ти е опрел пистолет в тила :(

ПП. сега разбрах 239 лева - старото нео 21 инча кинескоп струваше толкова :)

http://www.technomarket.bg/products/09129949/blaupunkt-tv-bw23z194-led

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви канали пускаш, с HD формат ли са или с SD?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така , съпоставката е с 36 инча Samsung , LCD на който ми е и цифровата .

Цифровата е на Blizoo и на другия телевизор картината е много добра .

Ами замрежено смисъл се едно има точки по картината . На снимка не се вижда точно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма лошо, че го е купил. Той явно не може да го настрои и нещата не са му ясни! А цифрова програма няма с "хубаво качество". Или се вижда както трябва или няма картина. Средно положение - няма!

Включи Телефункена на приемника на Близу и опитай . Знаеш, че телефункена  трябва да го комутираш като монитор или да избереш вход, на който е закачен кабела от приемника на Близу!. Много неточно си задавате въпросите и човек се чуди от къде да почва да ви пита!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А цифрова програма няма с "хубаво качество".

Колега , това все пак е 23 инча и всяка SD програма трябва да е сълза . Автора все пак да го рестартира и да го настрой - може да е във магазин режим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ами замрежено смисъл се едно има точки по картината ...

Ами според мене толкова си може телевизора!,,Зърнеста,,картина не се оправя от настройки!Щом със същия сигнал на другия ТВ има по -добра картина сам си правете изводите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , това все пак е 23 инча и всяка SD програма трябва да е сълза ...

Е, чак сълза няма да е, но при всеки вариант ще е несравнимо по-добре отколкото на някой 70" гигант, картината на последния в такъв вариант би отчаяла всекиго.

Авторът, огледай за всеки случай буксата, да не би тя да ти прави проблем, макар че това не е особено вероятно. От друга страна, да се очакват чудеса от телевизор, по-евтин от монитор...

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора не е казал и как подава сигнала към ТВ , може да е аналогов от приемник :( Да включи директно кабела от Близу в ТВ и да намери цифрово К1 - той е свободен/ не кодиран и да каже как  е .

ПП. сега набързо прехвърлих - няма такъв - да не е 26 ?

36 инча Samsung , LCD

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами според мене толкова си може телевизора!,,Зърнеста,,картина не се оправя от настройки!Щом със същия сигнал на другия ТВ има по -добра картина сам си правете изводите!

Напротив. тук jonov e  напълно прав за картината. Телевизора е само...23 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включи Телефункена на приемника на Близу и опитай . Знаеш, че телефункена

Абе бате Стефко човека ,,говори,,за BLAUPUNKT -какъв TELEFUNKET те гони :offtopic_s:  Само не ми казвай,че е едно и също :) 

Напротив. тук jonov e  напълно прав за картината. Телевизора е само...23 инча.

Aми ти на малък екран не си ли виждал ,,лоша,,картина? То и моя телефон е с 8мп камера,ма не е същото като цифров апарат с такава-или не си съгласен?

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Автора не е казал и как подава сигнала към ТВ , може да е аналогов от приемник :( Да включи директно кабела от Близу в ТВ и да намери цифрово К1 - той е свободен/ не кодиран и да каже как  е .

Ама тези въпроси трябваше да ги напише авторът на темата, а не да му ги вадим с ченгел от устата.

Ама тези въпроси трябваше да ги напише авторът на темата, а не да му ги вадим с ченгел от устата.

Да бе! объркал съм фирмите.  Лоша картина на 23 инча екран от цифрива телевизия, няма господине! Написал съм защо. Ти ако си срещал, е била...аналогова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе! объркал съм фирмите.  Лоша картина на 23 инча екран от цифрива телевизия, няма господине! Написал съм защо. Ти ако си срещал, е била...аналогова!

Абе ти и цитатите бъркаш ма хайде-от мен да мине :) Нал си приятел-простено ти е ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти и цитатите бъркаш ма хайде-от мен да мине :) Нал си приятел-простено ти е ;)

Абе ние сме хора на възраст :) бъркаме ги тия работи , цитат до цитат - дупка до дупка ;) случва се .

Нещо май при редакцията обърка работата .

А автора май се уплаши - не пише :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А автора май се уплаши - не пише :(

Автора сигурно горкия отиде да си блъска главата у Blaupunkt-а дето го е купил :brick wall: Ма колкото парички има човека пък толкова.Само да не очаква чудеса от него!Дано поне му се пооправи картината!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора сигурно горкия отиде да си блъска главата у Blaupunkt-а дето го е купил :brick wall: Ма колкото парички има човека пък толкова.Само да не очаква чудеса от него!Дано поне му се пооправи картината!

То станалото станало , но имам някакви съмнения относно информацията на автора :( нещо е неточна :no-no:

ПП. сега набързо прехвърлих - няма такъв - да не е 26 ?

Цитат

36 инча Samsung , LCD
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

36 инча Samsung , LCD

Ами то 36 инчови няма никакви  в момента на пазара-не само на Самсунг! Или пък е някой стар модел LCD -честно аз не знам дали са имали 36 инчови модели! Знам ли го кво е искал да каже.Да питаме Белго-той мое да отгатне ;) Последен :offtopic_s: че да не става нагло вече :scared:ПП Ти мое си дрът ма си забележителен ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.