Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Кирил Драганов

Избор на смартфон

Препоръчан отговор

http://products.globul.bg/catalogue/mobile-communications/globul-touch-se   или http://products.globul.bg/catalogue/mobile-communications/sony-xperia-tipo-dual  Искам да си взема някакъв бюджетен смартфон. Колебая се между тези двата. Глобулският е по-нов модел и с малко по-добри х-ки. Другото предимство е, че ги дават с доживотна гаранция мисля. Но пък сонито си е сони. Сонито е по-скъпо, но в случая няма значение защото мога да ги взема от глобул с договор на една цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че типо. По непредвидени обстоятелства, имам глобул move se. Въобще не става! :-))) Не се занимавай с тези брандирани недоразумения на глобул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай типото... Един съученик имаше Move se и беше ужас... Постоянно забиваше, много беше слаб. Не се доверявайте на тези измислени телефони на globul, mtel, etc...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И от мен един глас за Tipo. Малко хубаво телефонче и работи много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от Mtel ZTE Grand X Pro - 153.30 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://products.globul.bg/catalogue/mobile-communications/globul-touch-se   или http://products.globul.bg/catalogue/mobile-communications/sony-xperia-tipo-dual  Искам да си взема някакъв бюджетен смартфон. Колебая се между тези двата. Глобулският е по-нов модел и с малко по-добри х-ки. Другото предимство е, че ги дават с доживотна гаранция мисля. Но пък сонито си е сони. Сонито е по-скъпо, но в случая няма значение защото мога да ги взема от глобул с договор на една цена.

Отворете сайта на Вали Компютърс.Има два смарт телефона,марка Гигабайт.Бюджетно решение,две сим карти активни.За 129 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от Mtel ZTE Grand X Pro - 153.30 лева.

Росенчо, виж сега. Ще се старая да обяснявам по-подробно. Тази цена не я гледай. Тя е с тарифен план мтел смарт 1 и важи при сключване на двугодишен договор. А планът е 25 лв. на месец. Не мисля, че авторът ще сключва такъв план, щом не е упоменал. Гледай цената на свободна продажба (без тарифен план), която на този апарат е 549 лв. Само объркваш хората. ;)

Отворете сайта на Вали Компютърс.Има два смарт телефона,марка Гигабайт.Бюджетно решение,две сим карти активни.За 129 лв.

С тази РАМ ще е доста трудно, да знаеш.

Хайде първо проверете всички характеристики и цени и тогава съветвайте човека. Напоследък, след пускане на тема в калдейта, по-възможно е авторът да сбърка и да вземе точно каквото НЕ трябва, вместо да избере най-доброто за парите си и да е доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази РАМ ще е доста трудно, да знаеш.

Хайде първо проверете всички характеристики и цени и тогава съветвайте човека. Напоследък, след пускане на тема в калдейта, по-възможно е авторът да сбърка и да вземе точно каквото НЕ трябва, вместо да избере най-доброто за парите си и да е доволен.

А според вас,какво ли включва терминът "бюджетен" ? За малкото пари,които ще се дадат,толкова и ще получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според вас,какво ли включва терминът "бюджетен" ? За малкото пари,които ще се дадат,толкова и ще получи.

Типото е в пъти по-добро от "бюджетно" решение като гигабайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този гигабайт дори и андроида ще му забива с толкова малко вградена памет и рам. Сонито е светлинни години пред него, а и автора сам го е избрал, така че не виждам поради каква причина предлагате по-слаб телефон? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз договара в глобул вече съм го преподписал и с него мога да взема и двата телефена, които съм споменал за по 99 лв или 5,50 на изплащане. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между едносимовото и двусимовото типо дали има някаква разлика като качество на работа и тн? :)

Съмнявам се, като хардуер са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gigabyte GSmart RIO R1

http://www.mobilebulgaria.com/tests/188/

Поразтърси се из онлайн магазините :)

Дам, този гигабайт си струва. Но от значение и цената, на която ще го намери, разбира се. Повече от 180 лв не бих дал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си типото. Някой може ли да ми каже как да си изкарам номерата от сим картата

Честита покупка, телефончето е добро като за бюджетен Android смартфон.

В менюто на приложението, където са ти контактите, има експорт от SIM картата. Съветвам те да включиш синхронизацията и телефоните да ги записваш в гугъл акаунта. Не би било зле, преди да продължиш да правиш каквото и да е, да го обновиш до последния фърмуер, наличен за твоя телефон (софтуера се тегли от страницата на Sony). Ако има наличен по-нов фърмуер и го ъпдейтнеш, ти препоръчвам да го върнеш към фабричните настройки и да форматираш паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях :D Доста добре работи телефончето. Само камерата не радва, но това се знаеше, но на естествена светлина горе долу снима. Искам да попитам има ли някакъв шанс да използвам нета на компа или да тегля, чрез компа приложения и тн, за да не харча нета от картата :D Видях, че може да се актуализира софта през компа и някои др работи, но такова нещо което искам май не е възможно.( освен с рутер :Д )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че един смартфон има смисъл, когато се ползва с неограничен интернет... Най-малкото, което трябва да направиш, е да си вземеш рутер. Виж и темите за телефона и изобщо за Андроид във форумите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях :D Доста добре работи телефончето. Само камерата не радва, но това се знаеше, но на естествена светлина горе долу снима. Искам да попитам има ли някакъв шанс да използвам нета на компа или да тегля, чрез компа приложения и тн, за да не харча нета от картата :D Видях, че може да се актуализира софта през компа и някои др работи, но такова нещо което искам май не е възможно.( освен с рутер :Д )

Ако си с лаптоп или имаш безжична мрежова карта можеш да си споделиш връзката през нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че един смартфон има смисъл, когато се ползва с неограничен интернет... Най-малкото, което трябва да направиш, е да си вземеш рутер. Виж и темите за телефона и изобщо за Андроид във форумите...

Нета на картата ми е неограничен, но само 100мб са на макс скорост. Мерси за отговорите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.