Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам кой части на лаптопа могат да бъдат сменени защото мисля за правя ъпгреид на моя лаптоп а той е Acer Aspire E1-531G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам кой части на лаптопа могат да бъдат сменени защото мисля за правя ъпгреид на моя лаптоп а той е Acer Aspire E1-531G

В общия случай памет и диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами процесора ?

В общия случай не. Лаптопите работят на границата на термичните възможности, така че ако намерите процесор със същия профил, пинове и по-ниска консумация - да

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общия случай не. Лаптопите работят на границата на термичните възможности, така че ако намерите процесор със същия профил, пинове и по-ниска консумация - да

Благодаря ви много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, не знаех къде другаде да пиша е   за това пиша тук. някой може да ми помогне изгоря ми зарядното за лаптоп тошиба спа 40 и незнам от къде да си купя ново, ако знаете магазин за  такива неща ще бъда много благодарна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, не знаех къде другаде да пиша е   за това пиша тук. някой може да ми помогне изгоря ми зарядното за лаптоп тошиба спа 40 и незнам от къде да си купя ново, ако знаете магазин за  такива неща ще бъда много благодарна 

тук

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от Viktoria Petrova
      Здравейте, дойде време да подменя стария си лаптоп и моля за малко помощ. Според Вас този модел добър ли е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-CB005NU-2LD03EA/p/527950 Нямам възможност да дам повече от 1500лв. Интересува ме добър ли е за игри, понеже брат ми иска да го ползва да си играе новите игри, които не тръгват на неговия лаптоп ? Аз ще го ползвам за ровене в интернет, гледане на филми и програми за обработка (някои са доста тежки), когато съм в университета. Знам, че за игри е по-добре настолен компютър да се вземе, но на мен задължително ми трябва да мога да го нося в университета. Другият модел на тази цена е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-7-A717-71G-50GG-BK/p/518213 На мен ми изглеждат напълно еднакви (като изключим големината на екрана). Моля за сериозни мнения, защото не съм запозната, а искам да зарадвам брат ми, понеже като не съм на лекции предимно той ще го ползва за игри. Отворена съм и за предложения, стига да са до 1500лв. Благодаря предварително! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.