Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здарвейте . Наложи ми се да преинсталирам въпросния лаптоп и след инсталация на чисто с windows 7 ultimate x32 нещо процесора се товари на 100% като пусна клип например във vbox  , инсталирах всички драйвери от тук http://support.gateway.com/us/en/emac/product/  но пак е същото .Няма значение дали ще пусна клип през интернет или ще го сваля и ще го пусна с плеара , резултата е един и същ процесора скача на 100 и започва да накъсва клипа .Моля помагаите , какво съм пропуснал . Ако трябва още инфо ще го дам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си ъпдейтите. Често след тяхната инсталация, нещата си идват на мястото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами от вчера ги дърпам и мисля че вече няма за дърпане 

Направи ми впечатление че сайта от където дръпнах драйверите няма за чипсет и за дъно  , както и за wireless

Редактирано от CHUPAKABRA. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно при мен си излизат Wireless драйверите . http://support.gateway.com/us/en/emac/product/default.aspx?tab=1&modelId=1814 Ето я страницата с драйверите за твоя лаптоп. Тези лаптопи от E-Machines са с дъна на acer и са много-добри и издръжливи лаптопи а и са хладни и лесни за поддържане, и батерията държи доста дълго. (това го знам от личен опит, 3 месеца съм работил с лаптоп на E-Machines)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някакви други идеи , преинсталирах на ново сложих всички драйвери от сайта (макар че диспечера на устройствата не казваше че липсва нещо)  и пак същата работа пускам клип в интернет и процесора забива 100% 

Прави ми впечатление ,че докато Windows си теглеше ъбдеитите процесора пак стоеше на 100%

Редактирано от CHUPAKABRA. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен лаптопа се товареше мн реших си проблема с една програма можеш да пишеш на skype . balki651

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.