Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Георгиев Стоян

Lenovo G780 Проблеми.

Препоръчан отговор

Имам лаптопа повече от година но напоследък започна да ми прави проблеми и те са : Промени се рестарта на машината , когато го растартирам се изгася напълно и след около 3 секунди се самовключва - преди просто ресваше системата не се изключваще, когато заспи няма будене местя мишката натискам клавиши но не предава картина , а харда работи, имам проблем и с wifi-o понякога просто всякаш спира интернета но на другите лаптопи имам интернет достъп трябва да излезна от конекшана и отново да се логна за да ми тръгне интернета.Лаптопа не ми е прегрявал не съм го изпускал не е удрян , от както го ползвам съм с допълнително охлаждане , сменил съм и пастата на процесора и видеокартата. Лапто-а е с Intel Core I5-3210m CPU 2.50,вградена видеокарта intel hg graphics 4000 с обновени драйвери, Видеокарта Nvidia 630m с последните драйвери,чипсет драйвери последна версия,wifi-o е Atheros WLAN както и Intel Proset/Wireless Wifi Software последна версия.С 4Г рам съм. На декстопа имам 3 Икони, екрана ми е черен :D Оперативната ми система е Win7 Ultimate 64bita. На лаптопа имам единствено драйвери инсталирани и google chrome , когато опитам да стартирам Chroma се зачудва няколко секунди преди да го отвори и от време на време малко спича машината....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса с wi-fi то-пробвай с "repair", дясно копче на интернета и я има;за рестарта не мисля,че има някакви проблеми с това,на мойто леново г580 при рестарт също 2-3 сек. е изключен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса с wi-fi то-пробвай с "repair", дясно копче на интернета и я има;за рестарта не мисля,че има някакви проблеми с това,на мойто леново г580 при рестарт също 2-3 сек. е изключен.

Работа е там че при мен не беше така а от седмица някъде стана така и си помислех че е проблем това. Значи няма от какво да се претеснявам относно харда ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за харда - hd tune или hd sentinel(второто от замунд* го търси)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти лаптопа, ако не си го почиствал , почисти го , може от там да идва проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти лаптопа, ако не си го почиствал , почисти го , може от там да идва проблема.

Почистил съм го преди 4 дни, смених и охлаждащата паста на процесора и видеокартата. Сканирах го и с Malwarebytes Anti-Malware  не откри нищо , сканирал съм C и  D, направих и проверна на харда с HD Sentinel няма проблеми с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Съжалявам, че не пиша по темата, но изпускам промоцията на един лаптоп който искам да взема. Въпросът ми е: Wireless 802,11 n - съвместим ли е с безжичният интернет на виваком ( говоря за бисквитките). Пиша в тази тема понеже видях, че темета е за Lenovo. 

Всяка информация ще ми е от полза!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи тест на паметта!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи тест на паметта!!!

правя тест с мемори диакностик , но това продължава над 8 часа този тест ? 

post-340738-0-95789100-1379150514_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теста не се прави по windows.Ползвай Hiren's BootCD и повечко Google. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теста не се прави по windows.Ползвай Hiren's BootCD и повечко Google. :D

не е и от рама .... Някакви други идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.