Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам лаптопа повече от година но напоследък започна да ми прави проблеми и те са : Промени се рестарта на машината , когато го растартирам се изгася напълно и след около 3 секунди се самовключва - преди просто ресваше системата не се изключваще, когато заспи няма будене местя мишката натискам клавиши но не предава картина , а харда работи, имам проблем и с wifi-o понякога просто всякаш спира интернета но на другите лаптопи имам интернет достъп трябва да излезна от конекшана и отново да се логна за да ми тръгне интернета.Лаптопа не ми е прегрявал не съм го изпускал не е удрян , от както го ползвам съм с допълнително охлаждане , сменил съм и пастата на процесора и видеокартата. Лапто-а е с Intel Core I5-3210m CPU 2.50,вградена видеокарта intel hg graphics 4000 с обновени драйвери, Видеокарта Nvidia 630m с последните драйвери,чипсет драйвери последна версия,wifi-o е Atheros WLAN както и Intel Proset/Wireless Wifi Software последна версия.С 4Г рам съм. На декстопа имам 3 Икони, екрана ми е черен :D Оперативната ми система е Win7 Ultimate 64bita. На лаптопа имам единствено драйвери инсталирани и google chrome , когато опитам да стартирам Chroma се зачудва няколко секунди преди да го отвори и от време на време малко спича машината....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса с wi-fi то-пробвай с "repair", дясно копче на интернета и я има;за рестарта не мисля,че има някакви проблеми с това,на мойто леново г580 при рестарт също 2-3 сек. е изключен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса с wi-fi то-пробвай с "repair", дясно копче на интернета и я има;за рестарта не мисля,че има някакви проблеми с това,на мойто леново г580 при рестарт също 2-3 сек. е изключен.

Работа е там че при мен не беше така а от седмица някъде стана така и си помислех че е проблем това. Значи няма от какво да се претеснявам относно харда ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти лаптопа, ако не си го почиствал , почисти го , може от там да идва проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти лаптопа, ако не си го почиствал , почисти го , може от там да идва проблема.

Почистил съм го преди 4 дни, смених и охлаждащата паста на процесора и видеокартата. Сканирах го и с Malwarebytes Anti-Malware  не откри нищо , сканирал съм C и  D, направих и проверна на харда с HD Sentinel няма проблеми с него.

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Съжалявам, че не пиша по темата, но изпускам промоцията на един лаптоп който искам да взема. Въпросът ми е: Wireless 802,11 n - съвместим ли е с безжичният интернет на виваком ( говоря за бисквитките). Пиша в тази тема понеже видях, че темета е за Lenovo. 

Всяка информация ще ми е от полза!

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Edit:Компютъра не може да  предаде картина когато изпадне в хибернация а не когато заспи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи тест на паметта!!!

правя тест с мемори диакностик , но това продължава над 8 часа този тест ? 

post-340738-0-95789100-1379150514_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теста не се прави по windows.Ползвай Hiren's BootCD и повечко Google. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теста не се прави по windows.Ползвай Hiren's BootCD и повечко Google. :D

не е и от рама .... Някакви други идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.