Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DanielTonev

Здравейте, искам да попитам за една снимка

Препоръчан отговор

Здравейте, на старт менюто където нали е администратор има една снимка, тази снимка съм я махнал от много време и вече я няма в интернет, та въпросът ми е мога ли пак някак си да си я върна.. имам я само там, на старт менюто 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че само може с възстановяване на системата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че само може с възстановяване на системата...

Гений!!! Ти разбра ли какво пита автора??? По-добре замълчи! Към автора: опитай на това място: C:UsersAll UsersMicrosoftUser Account Pictures (възможно е да трябва да разрешиш "Скритите" папки).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на старт менюто където нали е администратор има една снимка, тази снимка съм я махнал от много време и вече я няма в интернет, та въпросът ми е мога ли пак някак си да си я върна.. имам я само там, на старт менюто 

Аз не можах да схвана много.

За коя снимка говориш, за тази ли, която при мен е топка?

http://prikachi.com/images.php?images/658/6548658R.jpg

Ако говориш за нея, няма друг начин освен да си поиграеш със програми за изрязване след това увеличаване и малко разкрасяване. И накрая резултата ще е такъв:

http://prikachi.com/images.php?images/662/6548662N.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато качиш снимка на администраторският ти акаунт тя отива и в съответната папка. И да махнеш снимката - тя си остава в тази папка като оригинал. Дори и да я изтриеш от където и да е другаде в компютъра. Стига да не е преинсталирана системата, то снимката е достъпна в съответната папка... Горе съм дал адреса на папката (за Win 7). Това е местоположението й за XP: C:Documents and SettingsAll UsersApplication DataMicrosoftUser Account Pictures\

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Понякога се налага да се разменят каналите на аудио системата на компютъра си. Но няма как да се направи физически. Тогава на помощ идва софтуерният инструмент Equlizer APO. По-долу ще опиша постъпково как може да се направи това:
      Изтеглете и инсталирайте подходящата версия на Equalizer APO (32/64 битова) за вашата система:Equalizer APO download | SourceForge.net
      Инсталирането може да се направи в тих режим по следния начин – създайте .bat файл при изтегления инсталатор със следното съдържание:
      for /f %%s in ('dir %~dp0EqualizerAPO*.exe /B /S /OD') do "%%s" /S Конфигурирайте Equalizer APO да се прикачи към вашето изходно устройство (Обикновено е нещо като "Speakers - VIA HD Audio" or "Speakers - Realtek HD Audio"); това може да се промени и по-късно от инструмента "Configurator" от папката на Equalizer APO в Старт менюто на Windows

Може да изиска рестарт на системата. Потвърдете Създайте нов текстов файл в папката C:\Program Files\EqualizerAPO\config и го преименувайте примерно като swapchannels.txt. Отворете файла. Копирайте (Ctrl+C) от указаните най-долу ситуации (2.Х или 5.1) получерния шрифт и го поставете в полето на бележника (Ctrl+V): Запазете файла Стартирайте Equalizer APO's Configuration Editor Уверете се, че горе вдясно в падащото меню вашето устройство е правилното
      Ако е приложимо, премахнете всички предварително конфигурирани опции, като кликнете върху червената икона "минус" (или, ако се вижда, бутонът с две стрелки, насочващи надолу, след това "Remove") Кликнете върху зелената икона "плюс", за да добавите нова конфигурация за вашето изходящо устройство, след което преминете към опцията "Include configuration file" Изберете вашия файл swapchannels.txt Save/Приложете конфигурацията Воала!
      За размяна ляв и десен канал като съдържание на swapchannels.txt използвайте:
      Copy: L=R R=L

За пренасочване на 5.1 канална система като съдържание на swapchannels.txt използвайте
      Copy: L=R R=L SL=SR SR=SL

Забележка: Значение на използваните в текста символи:
      L - ляв-
      R -десен
      SL -заден ляв
      SR - заден десен

ПП След актуализиране на драйвър за звуковата карта е необходимо да се стартира инструмента "Configurator" и да се зададе отново правилната конфигурация.
    • от DarkEdge
      https://winaero.com/blog/microsoft-shutting-down-hotfix-service/
    • от rado7318@abv.bg
      Има много лесен начин да разберем Windows или Линукс е по добър!
      1. Ако се продават лаптопи, на които може да работи само Windows ще се купуват ли?   ДА!
      2. Ако на лаптопите може да работи само Линукс?
      Е , ще кажете то си има такива- Chromebook със Google Chrome OS.
      Следователно проблема на останалите Линукс дистрибуции е, че просто не са достатъчно разработени и на този етап са по скоро платформа за мазохисти. Не може безброй малки фирмички с по 5-6 програмисти да направят завършен качествен продукт, който да се равнява на продукта на фирми като Microsoft, Google или Аpple, нали?
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от danaill55
      Здравейте, компютъра ми е Asus и след като го пуснах ми заби, чаках известно време и ми излезе това "Error reading partition table drive 01 sector 0, какво е и какво трябва да правя?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.