Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Наскоро си взехме колата BMW M3 2003 COUPE бензинов двигател искам да попитам Що е придърпване ? Не питам за самият проблем като включиш колата и почва да се дави или придърпва , а както караш с бърза скорост например караш с 100 км/ч като тръгнеш да я придърпваш и чуството е ,че си пуснал нитро , а няма никакви нитро-та и тем подобни , просто самата кола кара 2 пъти по бързо  от нормалното каране. 

Въпроса ми е как става това , добре ли е за колата и така нататък , както стои газарско ,опасно ли е ?

post-340661-0-08808300-1378884677_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Придърпване" е когато ти свършва горивото например и все едно някой ти удря спирачките, после рязко поема и ранзи такива. Не съм много сигурен, но трябва да има турбокомпресор, който да се включва над определени обороти и това да ти дава допълнително мощност. Мисля, че за това говориш. може ли някак си по-подробно да го обясниш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Придърпване" е когато ти свършва горивото например и все едно някой ти удря спирачките, после рязко поема и ранзи такива. Не съм много сигурен, но трябва да има турбокомпресор, който да се включва над определени обороти и това да ти дава допълнително мощност. Мисля, че за това говориш. може ли някак си по-подробно да го обясниш?

Говорих с батко ми аз бях с него в колата за тази работа , той ми се изсмя и ми каза , че просто е натиснал педала , това искаше да каже че го е държал леко , и с рязкото силно  натискане на макс е тръгнала доста бързо и както ти от турбокомпресора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеше да те парне зад врата, що не си питал направо него, ами пишеш цяла тема за това :D Че и колата си показал...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеше да те парне зад врата, що не си питал направо него, ами пишеш цяла тема за това :D Че и колата си показал...

:D Сори много не е за фукането тя не е кой знае какво аз наистина те първа се уча за колите и както виждаш съм направо ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с батко ми аз бях с него в колата за тази работа , той ми се изсмя и ми каза , че просто е натиснал педала , това искаше да каже че го е държал леко , и с рязкото силно  натискане на макс е тръгнала доста бързо и както ти от турбокомпресора.

(facepalm)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не беше ли на 14? До колкото си спомням от темата за гаджета и болка в очите това спомена?

Тук да съм казал че съм на 20 или пък 30 години ? Смятам че има много по-малки от мен които разбират 2 пъти повече от коли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесен автомобил. Сега трябва да не пушите, да не пиете и да си пазите органите, че ако знаеш колко добри хорица се надяват на теб и на батко ти...

П.П.: Пази си кръста, за да не увредиш бъбреците си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на батко ти да ти покаже по-добре имам същата кола като настъпваш съвсем нормално караш бързо , а ако я настъпиш до края хвърчиш и даваш луди пари. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук да съм казал че съм на 20 или пък 30 години ? Смятам че има много по-малки от мен които разбират 2 пъти повече от коли.

Кажи на батко ти да ти покаже по-добре имам същата кола като настъпваш съвсем нормално караш бързо , а ако я настъпиш до края хвърчиш и даваш луди пари. ;)

Нали знаете, че да си говориш сам и да си отговаряш после е шизофрения... А не толерираме мултиакаунтинга в този форум!
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че да си говориш сам и да си отговаряш после е шизофрения... А не толерираме мултиакаунтинга в този форум!

Откъде го измисли това? Никой не си говори сам. Познавам се с батко му на това момче друг ми е акаунта тук но поради забравяне на парола се наложи да си направя нов. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тия БМВ фърчат бе, чак се чудя е така като си караш с 200 нормално градско, като настъпиш направо те лепва за седалката; придърпва и превърта 3 пъти километража :clown:  Но е нормално за тази възраст да те влекат такива неща - можеш да накараш батко ти да те кара на училище с придъпващото БМВ току виж и с момиче си се уредил :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде го измисли това? Никой не си говори сам. Познавам се с батко му на това момче друг ми е акаунта тук но поради забравяне на парола се наложи да си направя нов.

И двата акаунта пишат от едно IP. Ето от къде го измислих...
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да те уверя , че аз и това момче BMW. са съвсем различни хора. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата акаунта пишат от едно IP поради простата причина че ние сме на долният , те са на горният етаж и ползваме един и същи рутер. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да те уверя , че аз и това момче BMW. са съвсем различни хора. :)

Пишете от едно IP, говорите за една кола...

Публикувано изображение

ОК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дори без да гледа човек дали IP - то  е едно и също, много хора се досещат с раз, че двата ника са на една и съща глупава хлапетия, която не и е мястото точно в този форум. Човек с първите си регистрации обикновено се стреми да бъде забелязан от колегите с нещо полезно във форума. А хлапе на 13-14 години играещо по цял ден като малоумен на компютъра, може да измисли единствено само някоя простотия.Не е виновно то, а родителите му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете от едно IP, говорите за една кола...

Публикувано изображение

ОК!

Какви са тези акаунти бре момче , ''atanasovblgarina''  ИЛИ МАРИЯ Стайкова говорете с това момиче или този атанасов ли как е накарайте администратор да им провери местоположенията , главата си режа ако тези акаунти съм аз , старият ми беше BMWDRIFT324 ама си забравих паролата и точно от дълго невлизане беше явно дезактивиран затова си направих нов това е пълно съвпадение......... Аз ако ще си имам един акаунт няма да правя други 100 помисли малко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Малчуган! Който и да било рутер, не може да раздава един и същ адрес на два компютъра. Толкова си бос в тази техника а и ""Djo"" след като е отговорил, значи, че вече е направил нужната проверка в ролята си на модератор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте не ме интересуват вашите филми какви сте били забърквате ме в неща които са съвсем глупави , съвсем случайно си направих нов акаунт за да питам за един двигател за какви акаунта глупости тук ми говорите бе?! Вие вече съвсем сте изкуфели , само интриги , неможе един човек да бъде друг.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата. 2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.