Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

С програмата YouTube Downloader прехвърлих един концерт на файл в лаптопа. След това с Nero Express записах концерта на диск ДВД формат. Като пусна диска на лаптопа мога да гледам концерта, но на ДВД плеъра не мога... защо се получава така? Искам да мога да гледам концерта на телевизора чрез ДВД плеъра.

Редактирано от ka2011 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да го гледаш, защото си го записал не както трябва. За да тръгне на DVD плеер, трябва да се запише по строго определен начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те с тази програма не се ли сваляха само локално файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да го гледаш, защото си го записал не както трябва. За да тръгне на DVD плеер, трябва да се запише по строго определен начин.

Какъв е начина? Моля, напишете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YouTube Downloader в какъв формат свали файла, в какъв го записа и какви формати чете DVD-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Начинът е да го запишеш във DVD формат или в такъв, който DVD плеара ти позволява да го четеш. Това е написано в упътването на плеара, какви формати поддържа при четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YouTube Downloader в какъв формат свали файла, в какъв го записа и какви формати чете DVD-то?

YouTube Downloader свали файла във формат KMP-Windows Movie File(.avi)

ДВД-то чете във формати: DVD +RW /- RW , MP3, DivX Video, SVCD, JPEG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YouTube Downloader свали файла във формат KMP-Windows Movie File(.avi)

ДВД-то чете във формати: DVD +RW /- RW , MP3, DivX Video, SVCD, JPEG.

Както колегите са ви казали - сваляте в DVD/DivX формат. Може би avi файла е прекодиран в XviD, и оттам не тръгва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки DVD диск си има точно определена структура, състояща се от поредица BUP, IFO и VOB файлове. Това се постига с различни програми, включително и Nero. Разгледай настройките, там трябва да има нещо от рода "burn (create) DVD disk".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както колегите са ви казали - сваляте в DVD/DivX формат. Може би avi файла е прекодиран в XviD, и оттам не тръгва.

В YouTube Downloader има тези опции в Output format:

- iPod/iPhone video (Apple Quick Time MOV)

- iPad video (H.264 MP4)

- iPhone 4 video (H.264 MP4)

- PSP video (MPEG-4 MP4)

- Mobile phone (H.263 3GP)

- Windows Media Video (V.7 WMV)

- XVid MPEG-4 (AVI)

- MP3-player (audio only)

- No conversion (FLV)

- No conversion (MP4)

Коя трябва да избера?

Всеки DVD диск си има точно определена структура, състояща се от поредица BUP, IFO и VOB файлове. Това се постига с различни програми, включително и Nero. Разгледай настройките, там трябва да има нещо от рода "burn (create) DVD disk".

Помогнете ми да избера правилните настройки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, не може DVD плеъра да чете .avi (xvid) формат. Ще трябва с друга програма да конвертирате клипа във DVD формат.

Препоръчвам безплатната DVD Flick.

Записвайте диска на възможно най ниска скорост (4x).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, не може DVD плеъра да чете .avi (xvid) формат. Ще трябва с друга програма да конвертирате клипа във DVD формат.

Препоръчвам безплатната DVD Flick.

Записвайте диска на възможно най ниска скорост (4x).

Опитах да изтегля програмата DVD Flick но Windows дава съобщение, че този файл няма валиден цифров подпис, който проверява издателя и че трябва да използваме софтуер само от надеждни издатели. Поради това не посмях да продължа с изтеглянето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах да изтегля програмата DVD Flick но Windows дава съобщение, че този файл няма валиден цифров подпис, който проверява издателя и че трябва да използваме софтуер само от надеждни издатели. Поради това не посмях да продължа с изтеглянето...

Нали знаете, че компаниите плащат на MS, за да имат такъв подпис. Така, че не вижда проблем да се инсталира и без него.

Програмата е много добра алтернатива на платените аналози.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че компаниите плащат на MS, за да имат такъв подпис. Така, че не вижда проблем да се инсталира и без него.

Програмата е много добра алтернатива на платените аналози.

Благодаря! DVD Flick върши чудесна работа!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.