Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с микрофона той е вграден в  камера.От 2 години имах проблем с него все някой път микрофона се сменяше на realtek digital input (realtek high definition audio)  или Microphone realtek -2 не помня точно как беше.Обаче аз все не обръщах внимание.Но сега 11 септември 2013 година идва поредния път който трябва да разместя розовата ми букса за да стане микрофона microphone realtek high definition audio за да мога да се чувам като говоря по скупе.Винаги като разместя буксата не се оправя трябва продължително да местя.Но днес не искаше да става имам друг микрофон слагам буксата в розовото кръгче но не ставаше.Накрая го притиснах здраво и микрофона се оправи пак пишеше microphone realtek high definition audio но не се чувах.И моля ви помогнете ми да си го оправя  :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или объркани настройки или микрофона започва да си отива.Побвай,ако имаш драйвъра за него,да го деинсталираш и инсталираш отново,както си е включен микрофона!Така ще се поправят настройките му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или объркани настройки или микрофона започва да си отива.Побвай,ако имаш драйвъра за него,да го деинсталираш и инсталираш отново,както си е включен микрофона!Така ще се поправят настройките му.

Ако може дай си скупето на лс с Teamwiver да влезеш и да ми помогнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.