Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sdsdssdsdsdsdsddsds

Прехвърляне на GB от дял "D" до "C"

Препоръчан отговор

Здравейте търся програма която ще ми даде възможност да взема GB от дял "D" и да ги сложа в дял "C" 

Когато си направих компютъра с новия Хард Диск мислех че 97GB ще ми стигнат но не...

Има ли такава програма или ще трябва наново...

Хард Диска ми е HDD 1B SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За имане има програми, но да знаеш има и риск да загубиш информация. Нормално Windows-а съм го ползвал и на 60 GB SSD и не е "преливало". Просто се научи да си съхраняваш нещата на по-задните дялове и да инсталираш големите игри също там. Така ще си спестиш място и проблеми... Започни преточването сега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това щях да препоръчам :)

Позлзвам го и съм го препоръчвал, до сега отрицателен feedback не съм имал.

Здравейте търся програма която ще ми даде възможност да взема GB от дял "D" и да ги сложа в дял "C" 

Когато си направих компютъра с новия Хард Диск мислех че 97GB ще ми стигнат но не...

Има ли такава програма или ще трябва наново...

Хард Диска ми е HDD 1B SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache 

97 са предостатъчно. Аз ползвам и на двата компютъра 40 GB за C:/

Което не ти е нужно на Ц, го мести. На него само и единствено WIndows и програмите, игри, снимки, музика, абе всичко друго - на D и компания :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това щях да препоръчам :)

Позлзвам го и съм го препоръчвал, до сега отрицателен feedback не съм имал.

97 са предостатъчно. Аз ползвам и на двата компютъра 40 GB за C:/

Което не ти е нужно на Ц, го мести. На него само и единствено WIndows и програмите, игри, снимки, музика, абе всичко друго - на D и компания :)

Достатъчни са... Имам само 30GB свободни. А понякога ми се налага да записвам клипове и когато записвам в "D" FPS-то пада ужасно много! Когато снимам в "C" е по добре...

Благодаря но може ли малко помощ с използването на програмата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.