Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zawe

Проблем с инсталиране на камера

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявайте предварително, ако темата не е за този раздел, не мога да инсталирам камерата към скайп , излиза съобщение не е намерен драйвър.Ще ви бъда благодарна , ако ми помогнете какво трябва да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете модела на камерата и операционната система.В Device Manager липсват ли драйвери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, извинявайте предварително, ако темата не е за този раздел, не мога да инсталирам камерата към скайп , излиза съобщение не е намерен драйвър.Ще ви бъда благодарна , ако ми помогнете какво трябва да се направи.

А къде пише модела на камерата? Навярно мислите, че знаем какъв е той. След това! Към камерата си има обикновено диск със драйвера, който трябва да се инсталира според операционната система на компютъра.Инсталацията е лесна и се започва с драйвера, без да се присъединява камерата. Когато шсичко е готово, компа ще ви поиска присъединяването на камерата във USB porta. след още малко време долу ниско в систем трея ще получите съобщение, че камерата Ви е инсталирана правилно и е готова да работи с компютъра. В другият случай има някаква грешка, която трябва да установите. И накрая. Редно е да прочетете правилата на форума и по точно как се задават въпроси, защото тука си имаме само една врачка, но тя почти не коментира в техническите раздели. Сега сте Вие на ход!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждал съм подобен проблем. Може да е от калпава версия на скайп. Опитай с версия 3.8 води се най-сполучлива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите ще следвам насоките да видим какво още стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Виждал съм подобен проблем. Може да е от калпава версия на скайп. Опитай с версия 3.8 води се най-сполучлива.

Погледни какво е написало девойчето и не вини различните версии на скайпа.

Цитат: "излиза съобщение не е намерен драйвър."

Според теб, скайпа ли трябва да го търси, или девойчето трябва да го инсталира на компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи: Windows не може да разпознае всички устройства. Разпознава само по-старите и то не всички. Обяснявам на кратко по-горните коментари -  виждате модела на камерата(не само марката, а и цифрите+буквите), търсите модела в нета, сваляте официалните драйвери, инсталирате ги и след това вече свързвате камерата с компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Значи: Windows не може да разпознае всички устройства. Разпознава само по-старите и то не всички. Обяснявам на кратко по-горните коментари -  виждате модела на камерата(не само марката, а и цифрите+буквите), търсите модела в нета, сваляте официалните драйвери, инсталирате ги и след това вече свързвате камерата с компютъра.

Има ли нещо в първият ми пост, което да е различно от Вашият? Или някъде греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли нещо в първият ми пост, което да е различно от Вашият? Или някъде греша?

Съжалявам г-не, аз просто съм го написал по-кратко.  ;)  А относно скайпа: MS нарочно забатачват старите версии на скайпа, за да ви накарат да си свалите последната версия. Виждал съм случаи на версия 3.8 да не тръгва я микрофон, я камера. А преди два дена да е карало без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.