Премини към съдържанието
Twingo™

Съвет за избор на кафемашина - Saeco или Gaggia

Препоръчан отговор

Привет, колеги.

Вкъщи обмисляме закупуването на нова кафемашина. Колебаем се между Saeco - чувал съм добри отзиви за марката, но не искам да рискувам с машина на Philips. Знам, че останаха много малко магазини, които предлагат тази марка - в повечето има само кафемашини Phillips Saeco.

Попаднах на онлайн магазина topmarket.bg. Не виждам информация като адрес на фирмата, има само посочен мобилен телефон. Струват ми се съмнителни - ако някой от вас е купувал нещо от там, нека сподели.

Другият вариант е Gaggia - днес ми предложиха Gaggia Viva на промоционална цена, която беше без уплътнение на цедката и служителката опита да ме убеди, че уплътнението е вградено в ръкохватката. Възможно ли е това, понеже не видях никакво уплътнение - независимо дали вградено, или не.

Бюджетът е до 250 лв.

Благодаря предварително! :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със Saeco и прави отлично кафе. Според мен, със Saeco няма да сбъркаш, но нямам никакво мнение за другата марка и не мога да ги сравнявам. Моята не помня вече за колко я взех, но беше някъде там цената - 250-270 лева.

Мисля, че е това моята - coffeespot.bg/kafe-mashini/kafe-mashini-saeco/PHILIPS-SAECO-HD8425-09

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат Филипс купиха Saeco и сега са под марката Phillips Saeco и мисля, че са си Saeco но под новата марка. Аз ползвам кафе машини Saeco от 20 и повече години-първата беше от Кореком (ако някой си спомня какво е това) и беше без помпа но и изгоря нагревателя и ми казаха  в сервиза , че ако го подменя пак ще изгори тъй като фабрично е пресован в корпуса. Сега съм съсSaeco-Super Idea  от над 10 години и съм много доволен и дано изкара още 10 години. Така че според мен само  Saeco нищо че има и  Phillips в името.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах Saeco Armonia. Утре я чакам :)

Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито имал съм няколко и правят хубаво кафе без особено значение от модела. Става въпрос за оригиналните Саеко преди да ги купят Филипс.

При твоята е удобство предното разположение на контейнера за вода. Ще следиш по-лесно нивото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.