Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

1. Може ли дънна платка с конектор SATA 2 да се свърже с хард диск, който е SATA 3? Ако е така, то хард дискът ще работи ли пак така (тоест 6Gb/s)? 2. Aко платката е със слот PCI 2.0, а видео картата е PCI 3.0, могат ли да се свържат? Благодаря предварително! :)

Съжелявам пуснах два пъти моля да пишете в другата тема :)

Редактирано от AGgolqm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Хардискът ще работи, колко му позволява  SATA 2 (3 Gb/s).

2. Обратно съвместими са. Да.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Можеш да сложиш сата 3 хард на сата 2 дъно, но ще работи харда като сата 2, тоест по-бавно.

2. Можеш да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

1. Може ли дънна платка с конектор SATA 2 да се свърже с хард диск, който е SATA 3? Ако е така, то хард дискът ще работи ли пак така (тоест 6Gb/s)? 2. Aко платката е със слот PCI 2.0, а видео картата е PCI 3.0, могат ли да се свържат? Благодаря предварително! :)

Съжелявам пуснах два пъти моля да пишете в другата тема :)

1.Да,Не

2.Да

Всичко може, но не е препоръчително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ви много

За да не пускам нова тема бихте ли ми препоръчали някоя със следните ми "притенции" :Д : сокет:ам3+ Сата 3: минимум 5 PCI 3.0:минимум 1 слотове памет: минимум 4 процесорът е FX usb 2.0: минимум 4  mepcu

Редактирано от AGgolqm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно няма значение. Не просто са съвместими но и няма разлика в работата им. ieenso нещо се заблуждава.

Недей да купуваш нова дънна платка поради измислени причини.

пс. Сата 3 ще даде по-добър резултат при тест единствено ако става дума за SSD. При механичните разлика няма да видиш.

Колкото до PCI-E 3.0 тук също няма да усетиш разлика освен това ти трябва Айви процесор та забрави за такова с АМД-то.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ви много

За да не пускам нова тема бихте ли ми препоръчали някоя със следните ми "притенции" :Д : сокет:ам3+ Сата 3: минимум 5 PCI 3.0:минимум 1 слотове памет: минимум 4 процесорът е FX usb 2.0: минимум 4  mepcu

Това значи ли , че вече имаш FX ?Ако търсиш балтон за копчето (FX-a) пълните ти изисквания ги покриват дъната с последния за момента чипсет 990:

На Гигабайт 990XA-UD3,990FXA-UD3,UD5 същото важи и за Асрок и Асус.Всичко зависи от бюджета.

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от FOTOTO
      Здравейте
      Имам следният проблем след отваряне на диска при зареждане на папките в него диска след няколко секунди автоматически се затваря
      Диска е дефрагматиран проверен за вируси сменял съм кабелите за връзка сата към дъното и захранване
      В диск менаджъра се вижда в биоса също е видим
      В кутия за външен хард диск има същия проблем
      програмата sentinel казва напълно здрав
      Предположения
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер и ето на бързо моя въпрос ... Преди около 20тина минути сядам и пускам компа и чакам да зареди стигна до екрана Windows 7 Ultimate и се рестартира след това излезе екрана с : Start Windows Safe Mode ... Start Windows With Network ... Start Windows Normally ... цъкнах на Start Windows Normally и след като зареди отворих да видя в Event Wiever показваше ми най горе в графата Critical 1 със следното : EVENT ID 41 The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Някой ако знае нещо относно този EVENT 41 да сподели в коментарите Мерси Предварително
    • от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.