Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си купя смартфон до 300 лева.За първи път ще си купувам.Искам да мога да влизам в сайтове с java и flash player.Да може да се играят игри нормално и скайп.Спрял съм се на GSmart GS202 ако може да кажете дали е добър избор или да препоръчате друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение братовчед ми е с HTC DESIRE x от година и не е мръднал играе си игри като subway surfers от гугъл play подкарва доста добре клиповете и общо взето и аз се бих спрял на него в бъдеще. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче си е по-скъп към 350.Сякаш ще взема gsmart-а пък каквото излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче си е по-скъп към 350.Сякаш ще взема gsmart-а пък каквото излезе.

Искаш съвет - даваме ти, но ти си знаеш своето.   Ако g-smart-a беше добър, досега все някой щеше да потвърди това.   Други добри телефони за тези пари (става дума без абонамент) са Huawei Ascend Y300, Nokia Lumia 520, LG L5 II.     Фен съм на лумиата, телефонът е бюджетен, но характеристиките и изработката са на много по-високо ниво! Все пак, и LG-то не отстъпва. Ти избираш! :)   Ето и едно сравнение между  L5 II и Lumia 520: цък. Процесорът на нокиата е двуядрен 1 ГХц срещу едноядрен 1 ГХц за LG-то. Също разлика има и във вградената памет, но всичко е въпрос на предпочитания относно операционната система. Други варианти са ZTE Grand X Pro (с абонамент от Мтел) и ZTE Blade III (без абонамент (също от Мтел) - втория е бюджетен телефон и е по-нисък клас от X Pro, но зависи дали ще вземеш апарата с план или на свободна продажба. Ако си на виваком - има различни модели Huawei като този, но е малко по-скъп. Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си gsmart искам да кажа че телефона не е никак лош за тази цена всичко работи идеално ако се колебаете взимайте го! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши след една година, че всичко му работи, и тогава ще помислим дали да си го вземем :cool: 

Това, че е работил 2 дена, не е голямо постижение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.