Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne - моите болести.История, нови оплаквания.Съвети и лечения.

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

Почваш да хапваш, да пийваш(вода, чай "Добро утро" и т.н.) и преставаш да си мислиш за болести, особено за тези, които нямаш. За тези които имаш, има кой да полага грижи.

И това как премахва болките в главата, моля?  Защото те не са от неядене и неспане, ще ме прощавате, но си познавам достатъчно добре тялото.

Питай Магарето (Трихо) как се открива неврит. Ако е на линия, де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно, но факт. Магаретата имат една особеност...Хвърлят къчове. Мисля, че вече няколко пъти ти е отговорено, но пак ще повторя. Лечение във форумите не може да се осъществи(и не трябва да се опитва). Я пробвай няколко дни това което ти предложих. А именно нормален начин на живот. Като през това време изключиш компютъра. Първо от Старт бутона, после от копчето на кутията . След това  от копчето на захранващият блок, а после и от контакта с ел.мрежата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще го чете тоя дълъг пост. :no-no:

Аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А че в тези лекарства има ГМО, аспартам и кой знае още каква вредна химия,  не споменаване на страничните ефекти, това е вече живо престъпление, което лекарите и аптекарите вършат всеки ден!

Има листовка, която предоставя информация на потребителя за лекарството, за неговите възможни нежелани реакции, начин на съхранение, съдържание и т.н и т.н.

Листовките не са случайно сложени в кутийките,  чете се листовката преди употреба.

Поля, накратко колегите ти казват, че сама си влияеш на здравето зле.

Не случайно скоро и написах :

"Анне, като за начало се успокой. :)"

чай "Добро утро"

Може би жълт кантарион.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо. Лекарката толкова ми помогна навремето, че втория път щях да гуушна букета, защото аз и казвам че пак ме боли както предишния път, когато ми се оплетоха червата, тя се заинати като магаре на мост,, не било това. Изписа ми едно лекарство, прати ме вкъщи да си го пия. Резултата беше, че повърнах въпросното лекарство, коремът ме режеше адски,  отидохме в болницата вечерта и чак сутриннта щяха да ме оперират, а доттогава бълвах водопад от кафява течност, не спирах да повръщам, течеше ми и от носа. Не знам как съм спала, как доживяла до операцията, после се оказа, че съм била права. Идеше ми да я удуша, заради нейното многознайстване.

И после питате защо трудно вярвам на лекарите.......Щото не им се занимава с болни, щото скат уважение и доверие наготово, щото не признават, като сгафят...................................

Същата тази лекарка при профилактичен преглед последния път не ми помнеше белезите от операциите, а не е, като да не беше идвала на свиждане веднъж. То не беше толкова отдавна, че да не го помни. Лекарите трябва и са дллъжни да помнят!

А доколко са истинни самите листовки? М? Вече се знае самият гентамицин колко е вреден, но още го използват, чудно защо? Питах Магарето, отказа да ми каже. Чудничко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ало, дежурните спамерчета, я изчезвайте от тук! Темата е сериозна и не е за вас! А двамата доокторчета тук са се покрили и си трайкат.......Нищо чудничко.

Анче защо мислиш, че са "двамата доокторчета" - може да са и тримата а че и повече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито ми! :(

Днес бяхме на невролог в Монтана. Резултата - заради изкривения ми гръбначен стълб нерви са притиснати и от това била болката. Трите предписани лекарства - "Милгама", "Тизанидин" и "Мовалис" не са за мен. :(  Едното ми е противопоказно заради илеусите, които имах, другото - защото януари имах бъбречни проблеми (така и не разбраха какво ми беше) та........ край, ще си търпя болките и тва е, няма лекарство като за мен. :(  Обикновените болкоуспокояващи не помагат. :( А и м момента се тъпча редовно с хапчета заради болката в зъбите и венците. А масажа не спира болки. :( :( :(

Абе, как може да няма някакви лекарства като за мен, бе? Как може всичко да е толкова сложно? :help wanted4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, как може да няма някакви лекарства като за мен, бе? Как може всичко да е толкова сложно? :help wanted4:

ами смени невролога - тоя не става нали виждаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Моля ви, помогнете ми! Май си нараних окото, без да искам, както си миех очите с вода, и нещо стана, не знам как точно да го обясня, но май нещо  нараних лешата или поне така ми се струва, защото опитах да си направя снимка на окото облизо, да се види проблема, но........... ще направя още едно снимка, не знам как точно да обясня какво ми е, но като погледна в огледалото, имах нещо, което мислех за гурел, но се оказа, че не е . Дали съм си наранила окото нещо. :( :( :(

Моля Ви, отоворете ми по - бързо, окото ми зле ли изглежда? :(

В основата сега е червено, имаше нещо като слуз в основата между горе и долу, мислех, че е гурел, но май не е, нищо не съм пипала...........Ох, умирам от страх и притеснение. :( :( :(

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, помогнете ми! Май си нараних окото, без да искам, както си миех очите с вода, и нещо стана, не знам как точно да го обясня, но май нещо  нараних лешата или поне така ми се струва, защото опитах да си направя снимка на окото облизо, да се види проблема, но........... ще направя още едно снимка, не знам как точно да обясня какво ми е, но като погледна в огледалото, имах нещо, което мислех за гурел, но се оказа, че не е . Дали съм си наранила окото нещо. :( :( :(http://prikachi.com/images/17/6780017H.jpg

Моля Ви, отоворете ми по - бързо, окото ми зле ли изглежда? :(

В основата сега е червено, имаше нещо като слуз в основата между горе и долу, мислех, че е гурел, но май не е, нищо не съм пипала...........Ох, умирам от страх и притеснение. :( :( :(

На сниката не се вижда да е наранено, но ако утре чустваш болка или нещо те питеснява отиди на очен,там поне има апаратура и ще каже какъв ти е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи отиди на лекар вместо да пишеш глупости само тука..... Писна ми от твоите очи да чета тука ОТИДИ НА ЛЕКАР!!!!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам, щото ми се струват червени, според майка ми не били, просто според нея кожата около очите е по - тъмна, но не ми се вярва. Гледам снимки в нета и на повечето очи няма такова нещо. :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ае ти нормална ли си?! Пий си хапчетата и бягай от тука надалеч!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам, щото ми се струват червени, според майка ми не били, просто според нея кожата около очите е по - тъмна, но не ми се вярва. Гледам снимки в нета и на повечето очи няма такова нещо. :ohmy:

При някои здравословни неразположения кожата около очите почервенява или покафенява.

Трябва да те види лекар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, напоследък съм на течна храна, заради венците, болят ме и минах само на супи и пържени яйца на очи. :(  Ама може ли това да е и от компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да, той също е вреден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не намирам в интернет за зачервяване/покафеняване на очите. :(

има колкото искаш - не знам какво му пишеш на гугъла

ето ти една статия

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=741975

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, направо се побърквам, не разбирам какво ми е............. :( Врата ме боли адски, около очите ми е леко тъмно, слепоочието вдясно ме боли, челюстта също леко ме боли....... Никой не иска нищо да ми каже, нито да ми даде линк. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване