Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Anne

Anne - моите болести.История, нови оплаквания.Съвети и лечения.

Препоръчан отговор

Но тези кортикостероиди спасяват зрението!

Момиче, те се приемат само при пристъп! И не спасяват точно зрението, ами тушират демиелинизиращия процес, ако има такъв! И повярвай, ако имаш пристъп няма да се засегне само зрението! И не засяга и двете очи, а само едното и това нещо се нарича ретробулбарен неврит! Получава се от демиелинизиращ процес на очния нерв! Като гледам ти имаш нужда от друг лекар, който обаче не е невролог!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако имам ретробулбарен неврит? Защото около дясното око адски ме боли, а уж окото е добре............... Ако имам демиелинизиращ процес? Ето това искам да знам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Анчето депресията се е засилила след новогодишно. Или пък мързела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво са жестоки болки в дясната част на главата и врата и около  дясното око, постоянният шум в ухото и това да си губиш думите, когато искаш да кажеш нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Анчето депресията се е засилила след новогодишно. Или пък мързела?

Нещата са изпуснати отдавна....

Знаете ли какво са жестоки болки в дясната част на главата и врата и около  дясното око, постоянният шум в ухото и това да си губиш думите, когато искаш да кажеш нещо?

Знам само, че не спираш да спамиш форума с абсолютни глупости и модераторите си питат....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момиче, не си губи времето в който и да е форум.

Пътят е следния: личен лекар -> очен лекар -> невролог -> скенер.Възможно е да имаш тумор в главата (минал съм по този път).

Късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пътят е следния: личен лекар -> очен лекар -> невролог -> скенер.Възможно е да имаш тумор в главата (минал съм по този път).

Късмет!

виж че техните не я пускат на лекар

тя иска да се лекува - техните викат добре била

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ходих на очна лекарка заради болките в главата -  нищо ми нямало на очите, според местния невролог съм била добре, ходихме при една лекарка в Монтана за главата - добре съм била, само нещо ми било на нервите на врата, но го каза без скенер. Предписа ми едни лекарства, но са ми противопоказни. От август насам тази болка в главата и около окото не е спряла, шума в ухото ме тормози от 2011г, сега и тази болка в слепоочието........... Ама според нашите щом не пищя от болка, съм добре. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кво няма да се поболее човек с такива "родители"

казах ти при други специалисти да отидеш - щом няма файда от тия

аз познавам такива тук, в София, и съм сигурна че и на теб ще ти помогнат

ама с вашите какво да правим като си зависима от тях, с тях ходиш навсякъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което четох за туморите в мозъка е страшно! :no-no::shock11::(

Освен всичко изброено дотук, и слънчевата светлина ми пречи, а днес какъв тъп разговор имахме с майка ми............. Отиват нашите на гости, мама ми казва да пиша на скайпа на човека,  аз обаче мисля, че другаде ще ходят на гости (не знам какво ми стана, мозъкът ми се обърка),  ппитам я как да пиша на скайпа на човека, като той не е там и пет минути ми трябваха да зацепя, че мама ще ми пише оттам. :(  Обърквам терлици с пантофи, веднъж нарекох кучето на село "Пате" (така викам на племенницата ми, защото трудно произнасям името и, което е със ударение), беше случайно, обърках се просто, забравям имена на исторически личности и цветя, после пък си ги спомням. Болката ту се появява, ту изчезва. Побърквам се вече! :(  А нашите не ме взимат насериозно! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късмет!

Извинявай колега, ама я засили яко Анчето. (Вземи и прочети всички теми дето е пуснала в Калдейта а може и в други форуми и тогава и препоръчвай горния път) Имам контакт с хипохондрик от 7-8 години и са ми ясни, но нито аз, нито форума може да им помогне на тях за съжаление(за хипохондриците става въпрос)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анне няколко пъти ти давам съвет.Ако не си падаш по мъже намери си жена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен всичко изброено дотук, и слънчевата светлина ми пречи, а днес какъв тъп разговор имахме с майка ми............. Отиват нашите на гости, мама ми казва да пиша на скайпа на човека,  аз обаче мисля, че другаде ще ходят на гости (не знам какво ми стана, мозъкът ми се обърка),  ппитам я как да пиша на скайпа на човека, като той не е там и пет минути ми трябваха да зацепя, че мама ще ми пише оттам. :(  Обърквам терлици с пантофи, веднъж нарекох кучето на село "Пате" (така викам на племенницата ми, защото трудно произнасям името и, което е със ударение), беше случайно, обърках се просто, забравям имена на исторически личности и цветя, после пък си ги спомням. Болката ту се появява, ту изчезва. Побърквам се вече! :(  А нашите не ме взимат насериозно! :(

Според така изписаните симптоми поне 2 пъти седмично за по 2 дена съм с тумор в мозъка.....а я си мислех, че напиването и махмурлука са виновни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анне, ако искаш да се чувстваш добре, престани да четеш всичко, свързано с болести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко нямаш тумори.

Не дърпай дявола за опашката - подсъзнанието може всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, съжалявам, че пак ви притеснявам с въпроси за зрението, но.............почивах на тъмно допреди малко, втори ден взимам капки за сухи очи.........тъкмо седнах преди малко на компютъра, със затвореното уморено око и решавах судокуто в играта за лейдито с лявото, което е мързеливо и изведнъж ми заплуваха  парцалки в окото, това продължава и в момента. Може ли на това да се дължи силното ми главоболие, да имам отлепване на ретината? Как да го предотвратя? :(  Моля Ви, спешно ми е, кажете и без майтапи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се чувствам виновна, че съм бедна и не мога да си позволя един скенер...........близо до лявото око ме боли, виждам разни неща да ми плуват в окото....... може би имам кръвоизлив и отлепяне на ретината............. Благодаря на ГЕРБ за стресовия живот и за това, че ни докара до просешка тояга...........Може би болките в главата ми са от кръвоизлив..................Моля се на една икона, търся като луда самолечение, защото съм бедна и защото според нашите съм хипохондричка! :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  А тази болка в главата е убийствена!Трябва да се чувствам виновна, че съм бедна! Че бях преследвана от маниачка.............За мен без зрение няма живот!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях се заканил преди повече да не пиша в подобни теми, но за първи път има малък шанс да е вярно написаното от теб(за съжаление).

Не искам да те панирам (едва ли може повече), но все пак прочети това http://www.blitz.bg/article/20454

и това http://ezine.bg/n61-28391-%D0%9E%D1%82%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0 ако още не си ги прочела.

Не е най-специализираната литература, но все пак е нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при отлепването има ли главоболиев, в задната част на главата и в слепоочието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne, на какви ли доктори не си ходила, опита ли на психиатър? Пиеш ли някакви силни хапчета? Ако не пиеш, време е да започнеш! Ако пък пиеш, трябва да минеш на по-силни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започна се ...

То не се е свършвало.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче това моето не е нормално - нещо ме притиска вътре в главата и не мога да спя от болка, не понасям слънчевата светлина, болката не е силна, но е мега побъркваща! Никакви хапчета не помагат, нищо! Снощи тия мушици пред лявото око ми изкараха акъла...........а вие седите тук и се подигравате..........Ако народа не беше беден, щеше да ходи да се лекува адекватно, а не да прибягва до самолечение или до ходене в манастири! Много хора прибягват до лекарска помощ, чак когато е късно, защото нямат пари! А вие лекарите, така се самозабравихте, почнахте да скубете хората и да забравяте Хипократовата клетва и човещината! Луди ли сте да правите един скенер златен? Да се взимате мега насериозно?

Докато сте такива, хората ще четат в интернет, ще се самолекуват и ще си вредят, защото вие сте виновни, че правите медицината скъпа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че би трябвало като инвалид да получиш някакво намаление за скенера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....а вие седите тук и се подигравате..........Ако народа не беше беден, щеше да ходи да се лекува адекватно, а не да прибягва до самолечение или до ходене в манастири! Много хора прибягват до лекарска помощ, чак когато е късно, защото нямат пари! А вие лекарите, така се самозабравихте, почнахте да скубете хората и да забравяте Хипократовата клетва и човещината! Луди ли сте да правите един скенер златен? Да се взимате мега насериозно?

Никой не се подиграва!

Никой не е тръгнал да се лекува в манастир. Какво ще търси там? Баба Гуси ли? Да си излекува.... хемуроидите?

Българите по принцип нямат пари, не само заради лекарските - услуги скъпи и прескъпи (на частно).

Хипоократовата клетва е просто един текст. Ако се спазваше напълно лекаря трябваше да работи на вересия и да стои гладен хранейки се с мисълта, че пациента е излекуван и не може да му вземе пари защото клетавата еди си какво...

Скенера винаги е бил скъп, но цената му не се определя от лекаря, а от здравното министерство, На тях пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...