Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така като пусна играта MUD- FIM motocross world championship и ми излиза това The program can't start because Engine.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като пусна играта MUD- FIM motocross world championship и ми излиза това The program can't start because Engine.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.Благодаря предварително.

Инсталирай си най-новия DirectX според ОС-то ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превеждам "Try reinstalling the program to fix this problem" - "Опитай се да преинсталираш програмата за да оправиш този проблем."  

Благодаря предварително.

Отново, за нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превеждам "Try reinstalling the program to fix this problem" - "Опитай се да преинсталираш програмата за да оправиш този проблем."   Отново, за нищо.

Опитах не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще се оправи от това но виж тук,а после тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си нов DirectX и пак не става, вече не знам какво да правя..

А пробва ли това което съм публикувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай "Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)". Това ще ти спести ръчното ембедване на dll файлове, което по принцип е грешно и непрепоръчително. П.П. Този пакет е част от играта и ако я беше преинсталирал качествено - нямаше да имаш този проблем.

Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли това което съм публикувал.

Прегледах го, но няма да помогне.

Инсталирам го от Микрософт и после ми излиза това Setup has detected that this computer does not meet the requirements to install this software. The following blocking issues must be resolved before you can install Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable Setup software package. Please resolve the following  A newer version of microsoft visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това значи че вече имаш C++ 2010 x86, но по-нова версия. То самото 2010 също се разделя на различни версии. Твоята е явно 10.0.40.219. Може би играта е писана за друг пакет (година). Трябва да се наложи като някаква практика при тези, които си преинсталират Windows'ите : 1. Слагаш всички драйвери. Ако не знаеш как - DriverPack Solution. 2. Слагаш всички нужни пакети. Това започва от : .NET Framework 4.5.1 Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x64) Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x86) Аз лично добавям към тези неща и това: DirectX 9.29.1962 (June 2010) NVIDIA PhysX System Software 9.13.0604 Java SE Runtime Environment 7.0 Adobe Flash Player Adobe Shockwave Player и чак тогава си 'забозваш' операционната система с всякакви игри и програми. Не знам към днешна дата официалните ъпдейти на Microsoft кои от тези неща свалят. Помня, че уж инсталираха драйвери. Логично е и .NET и C++ пакетите да добавят, но не знам. Не ги ги ползвам, че са много лошо имплементирани. Разбира се, всички такива нужни пакети са включени в инсталационния пакет на даден софтуер. Понякога в началото, понякога в края. Доста често дори автоматично. В игрите ги слагат в отделна папка в ISO файла и по време на инсталиране питат дали искаш да бъдат записани. Не знам защо всеки ги прескача, като мисли, че ще кара без тях. Но за да няма повече такива проблеми - горната схема трябва да е изпълнена на всеки Windows.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това значи че вече имаш C++ 2010 x86, но по-нова версия. То самото 2010 също се разделя на различни версии. Твоята е явно 10.0.40.219. Може би играта е писана за друг пакет (година).

Трябва да се наложи като някаква практика при тези, които си преинсталират Windows'ите :

1. Слагаш всички драйвери. Ако не знаеш как - DriverPack Solution.

2. Слагаш всички нужни пакети. Това започва от :

.NET Framework 4.5.1

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64)

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64)

Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64)

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x64)

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86)

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x86)

Аз лично добавям към тези неща и това:

DirectX 9.29.1962 (June 2010)

NVIDIA PhysX System Software 9.13.0604

Java SE Runtime Environment 7.0

Adobe Flash Player

Adobe Shockwave Player

и чак тогава си 'забозваш' операционната система с всякакви игри и програми. Не знам към днешна дата официалните ъпдейти на Microsoft кои от тези неща свалят. Помня, че уж инсталираха драйвери. Логично е и .NET и C++ пакетите да добавят, но не знам. Не ги ги ползвам, че са много лошо имплементирани.

Разбира се, всички такива нужни пакети са включени в инсталационния пакет на даден софтуер. Понякога в началото, понякога в края. Доста често дори автоматично. В игрите ги слагат в отделна папка в ISO файла и по време на инсталиране питат дали искаш да бъдат записани. Не знам защо всеки ги прескача, като мисли, че ще кара без тях. Но за да няма повече такива проблеми - горната схема трябва да е изпълнена на всеки Windows.

Почвам ...

А от ДиректХ-а къде трябва да го разархивирам ?

Java SE Runtime Environment 7.0

Adobe Flash Player - Само тези не успях да инстална

Човек нищо не става .. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Engine.dll е "Engine Dynamic Link Library (Graphic Engine Milestone)" който е част от самата игра. Проблеми възникнали с него могат да се дължат на следните случаи : 1. Проблеми при взаимодействието с нужните пакети за самото приложение (това, което описах горе) - ПРОВЕРЕНО, проблемът остава. 2. Проблеми във вътрешната структура на приложението : А) Некачествена инсталация на играта, липсващи файлове - ПРОВЕРЕНО (каза, че си я преинсталирал) - проблемът остава. Б) Проблем дължащ се на модификации в структурата на играта. Тук говоря за пиратски версии a.k.a кракване. Тук също имаме няколко случая : Б 1) Играта е релийз на 'кракерската' група RELOADED. В техния 'крак' има DLL файл (rld.dll), който AVG или други програми засичат като "false-positive" и директно вкарват под карантина. По този начин вече модифицираното "MUD.exe" не може да зареди исканата библиотека и излизат един куп грешки (липсващ Engine.dll и прочие) Б 2) Играта е пиратски релийз, но потребителя не е разбрал как да копира файловете от крака или изобщо не е кракната стойностно от самата група. Може и да е приложен патч, към който 'крак'а да не отговаря. По всички тези въпроси не мога да пиша бъдещи решения, тъй като тук обсъждането и разпространението на нелегален софтуер е забранено. Ще трябва да ти дам често използваното мото тук : Ако си пиратствал играта и имаш проблеми - купи я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С няколко думи тази игра не може да я играя..

А каква ти е конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едни програми който намират липсващи драйвери, или update, пробвай с една от тях. След това на ново пробвай с играта.

Редактирано от tidus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от dipsuchos
      Хай!
      Отново аз, отново сходна спънка. 

Много често (всеки ден) лаптопът ми настройва дата и час по негово грешно усмотрение, а там, където мога да ги сменя... не ми дава. Няма значение. За мен е по-важно да разбера откъде произлиза проблемът, за да знам как да го предотвратявам в бъдеще. 

(Тези прозорци се отварят директно с включването ми на лаптопа?!?!?!)

Свежи, леки предположения?

• от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.