Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Накaтa

Постоянно рестартиране и "Error 0x000000ED"

Препоръчан отговор

Тази сутрин един приятел ми донесе компютърът му за да го погледна.  Искаше само да му преинсталирам ОС(XP sp3) която е била сложена само преди 10 дни, от офис на Ja* Computers - гр. Пазарджик. Аз обаче още си мисля, че ОС инсталирана преди 10 дни не може просто така да се скапе.  Компютърчето тръгва, боотва биос настройките, спикъра пюлка и като дойде времето да се покаже логото на XP зарежда около 2-3-4 пъти и внезапен рестарт. При следващото стартиране спрях ауто рестарта, и ми показа тази грешка.  Та въпроса ми е: Има ли начин да не се преинсталирва компютъра, защото ме помоли ако е възможно да го оправя без пре-инсталация на ОС, защото имал данни които искал да запази, а пък и каква ще е тази ОС която на 10 ден се скапва.  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази сутрин един приятел ми донесе компютърът му за да го погледна.  Искаше само да му преинсталирам ОС(XP sp3) която е била сложена само преди 10 дни, от офис на Ja* Computers - гр. Пазарджик. Аз обаче още си мисля, че ОС инсталирана преди 10 дни не може просто така да се скапе.  Компютърчето тръгва, боотва биос настройките, спикъра пюлка и като дойде времето да се покаже логото на XP зарежда около 2-3-4 пъти и внезапен рестарт. При следващото стартиране спрях ауто рестарта, и ми показа тази грешка.  Та въпроса ми е: Има ли начин да не се преинсталирва компютъра, защото ме помоли ако е възможно да го оправя без пре-инсталация на ОС, защото имал данни които искал да запази, а пък и каква ще е тази ОС която на 10 ден се скапва.  :ohmy:

Предполагам, че файловата система се е прецакала. Под сейф мод пак се рестартира нали? Единствения начин за спасение на информацията от C: е да сложите харда на вашия компютър и да видите там дали ще можете да отворите C: . Ако не можете единствено преинсталация ще го оправи... Колкото до Jar не знам кой тъпак още ходи при тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин да се спаси макар и минимален.Въпроса е дали има Recovery Console.

http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=145429

Препоръката ми е ако стигнеш до там да използваш и FIXBOOT и FIXMBR.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин да се спаси макар и минимален.Въпроса е дали има Recovery Console.

http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=145429

Препоръката ми е ако стигнеш до там да използваш и FIXBOOT и FIXMBR.

Благодаря ти колега !  Спасихме положението.  :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.