Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересува ме ще върши ли добра работа (става въпрос за клок) колко градуса сваля и добро ли е като цяло заслужава ли си 20 лв или не ? !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво ще охлажда, но иначе да би свършило работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще охлажда AMD Athlon 64 X2 5200+ кокнат на 2,9 GHz сега държи 60 градуса при стрес тест ще смъкне ли ли на 50 градуса поне :)

Редактирано от Йоан Арабов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще охлажда AMD Athlon 64 X2 5200+ кокнат на 2,9 GHz сега държи 60 градуса при стрес тест ще смъкне ли ли на 50 градуса поне :)

Заради едни 60 градуса,ще вземате охладител? Моят процесор при 50 % натоварване в жегите прави 65-70 градуса, а при 100 % вдига до 80. Мисля,че е напълно излишна подобна инвестиция. Сигурно при нормално натоварване( играене на игри и там за каквото друго го ползвате) не вдига над 55 градуса, което не е нищо страшно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят процесор максималната температура която ще понесе е 68 градуса по целзи а и обичам да е по хладен да не го мъча много :snowflake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи ли си охладителя,та да кажеш дали си заслужава ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този охладител и при стрес тест (Amd Athlon 3800+ 2.00 GHz) на качва повече от 50 градуса ;) Че даже харда ми е по-шумен от него x(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.