Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

програми x86 на Win x64

Препоръчан отговор

Аз съм с 64-битова 7-мица. Има ли смисъл програмите които слагам да им търся 64-битови версии или и стандартните ще си вървят ОК?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си по-наблюдателен, ще забележиш, че има папка за x64 и x86 програми. Т.е. не е необходимо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при някои има... при други не особено... ако не ти се занимава да търсиш, слагай тия които са 32-битови и си свиркай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да има проблем. Освен ако програмата няма някакво специално изискване. Аз съм с Windows 7 64 и нямам проблеми с 32 битов софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имаш никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем. Иначе като ползва 64 битови програми, ползваш 64 битовия процесор максимално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.