Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

c18

Проследяване ?

Препоръчан отговор

Здравейте! Може да ви се стори глупав въпросът ми,но... :D Малко е трудно да ви го обясня, надявам се да ме разберете.

Така,  представете си една голяма компания, обаждате се и казвате, че искате да ви свържат с определен човек. Операторът набира каквото трябва и ви свързва, е може ли да се проследи тази линия с било то устройство или по някакъв начин ? Предполагам федералните имат такива устройства за подслушване и проследяване, има ли друг начин да се сдобиеш с такова нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може да ви се стори глупав въпросът ми,но... :D Малко е трудно да ви го обясня, надявам се да ме разберете.

Така,  представете си една голяма компания, обаждате се и казвате, че искате да ви свържат с определен човек. Операторът набира каквото трябва и ви свързва, е може ли да се проследи тази линия с било то устройство или по някакъв начин ? Предполагам федералните имат такива устройства за подслушване и проследяване, има ли друг начин да се сдобиеш с такова нещо ?

Ако нямате достъп до вътрешната централа няма начин да проследите. А и да проследите обикновено не можете да наберете телефона отвън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.