Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ixi

Проверка за настъпили грешки?

Препоръчан отговор

Лаптопа ми заби (замръзна) когато тръгна да зарежда клипче от интернет... наложи се да го изключа с задържане на копчето за захранване... мога ли да разбера поради каква причина се получи това.. намерих само проверка за грешки в паметта, но каза че няма проблеми... с Windows 7 съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих само проверка за грешки в паметта, но каза че няма проблеми

Къде ги намери тези грешки и какво точно ти пише.И кое ти каза,че няма проблем.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо кажи каква ти е конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Диагностика на проблеми с паметта на компютъра" след сканирането каза че няма проблеми с паметта ми затова питам за друга диагностика 

Първо кажи каква ти е конфигурацията.

post-83097-0-50014600-1378997349_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Диагностика на проблеми с паметта на компютъра" след сканирането каза че няма проблеми с паметта ми затова питам за друга диагностика 

Погледни във Event Viewer за някаква информация относно това забиване.

Разгледай само тези със червен хикс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един критичен лог 

"The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly." 

Но това не е ли където аз съм го изключил насила от копчето?

Предният лог файл е чак 2 часа преди критичния

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly."

Да.Това е за дето е изключена системата предварително.Но иначе друг път случвало ли се е да забие на нещо.Може да е нещо инцидентно.В смисал много процеси които са се случели едновременно да работят(актуализиране на много програми по едно и също време във фонов режим).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз преди няколко дена си рековнах windows'а (инсталационния windows+setup на драйвърите ми се стартира като се пусне компа ALT+F10) и съм си сложил 10'на основни програми, ъпдеитнат е windows'а до край и ми беше отворен само един Chrom и microsoft security essentials който си стой долу, но не е сканирал.. и затова ми стана толкова чудно  :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.