Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, както пише в заглавието искам мишка, клавиатура, пад и headset евентуално и камера (искам да стриймвам)Главно ще се играе  League of Legends, но не съм сигурен какво да си купя,защото моята конфигурация е на 8 години и компонентите са доста стари :), въпреки че за това време мишка и клавиатура на логитеч бачкат без проблеми(освен миската ми дава дефект и ме изкарва много далече на картата, но може и да е от ръката ми) за мишката мислех да е роккат луа,не е много скъпа, а има доста добри отзиви. за клавиатурата,headset-a камерата и пада не съм сигурен какво да избера. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишка тази: A4 X-710MK 16K OSCAR GAME като съм с нея вече 2 години и съм адски доволен от нея... То човек взел X7 остава впечатлен и все с такава мишка ще съм! Клавиатурата тази: A4 G700 3X FAST GAMING KB PS/2 играл съм на такава и също е много добра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bloody V7+Пада  50лв.

Bloody V8+Пад отново 50лв.

Hama Urage Illuminated+Lethality 59лв.

Публикувано изображение

Редактирано от NextGen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези bloody ги гледах,към мишката и пада може ли и клавиатура да предложите, и евентуално headset в червени ще е супер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЪМП!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
    • от Vanyo99
      Искам да си закупя слушалки до 200 лв. и се чудя между rig 500e , arctis 5 , man o' war, kraken v2 7.1 , cloud alpha. Някой ако има от посочените нека да даде мнение  .Ще ги ползвам главно за ЦС:ГО, Фортнайт, ПУБГ. Благодаря предварително!
    • от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от vankata4
      Здравейте, таа на кратко - опитвайки се да си сложа клавиатурата на s4 с цифричките си изтрих default - натата.... Някфи идеи как да си я върна(изтегля) или да си сложа клавиатурата на s4? 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.