Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви попитам дали някой знае някаква програма, която да ми позволи да отворя диск, който се отваря на DVD а на компютъра не може??? Диска е записан с Неро и проблема е там, че диска ми излиза, че е празен... А на DVD-то го отваря без проблем.

Редактирано от buBuSii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има записано на диска?

Какъв формат са файловете вътре?

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви попитам дали някой знае някаква програма, която да ми позволи да отворя диск, който се отваря на DVD а на компютъра не може???

Не ми стана много ясно какво точно искаш.

a) Изобщо нямаш CD/DVD ROM

b) Имаш CD ROM, който не чете DVD

c) Имаш DVD ROM, но дискът не се чете

Кое от трите е вярно?

Редактирано от jesusatan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво има записано на диска?

Какъв формат са файловете вътре?

На диска има клипове и снимки, но момичето, което е записало диска не помни в какъв формат са.

Не ми стана много ясно какво точно искаш.

a) Изобщо нямаш CD/DVD ROM

b) Имаш CD ROM, който не чете DVD

Кое от двете е вярно?

Всичко си чете, просто диска като ми зареди ми изписва, че е празен а на DVD-то си го отваря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай на друг компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом DVD-player-ът ти чете диска, значи проблемът е в твоя DVD-ROM.

Решението: отиди в приятел/ка с функциониращ DVD-ROM и си прехвърли файловете на флашка.

Редактирано от jesusatan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако писачката е LG е напълно нормално. Последните им партиди са пълни боклуци.

Срещу 30 лв можеш да си вземеш без проблем Лайт он или Асус или Самсунг писачка и няма да имаш тези проблеми.

Относно LG - това което казвам за тях не е безпричинно. Записан диск на друга писачка (във случая е външна Liite-On) и сложен в LG - греда. Диска е купуван от масовките на Кауфланд. Причината - най близкия магазин във който се намират двд дискове. Въс случая пекох някакви безмаркови дискове, както и dvd Maxell. Все греди. Слагам диска на всяка друга писачка различна от LG както и на моята -  и познай - апропо - диска си работи нормално. Освен че не струва са и страшно капризни двд устройства и не искат да възприемат определен род дискове. Проклетото LG сработи със дискове на HP както и Verbatim. Другите които бяха изброени по горе ги завърташе, без да направи какъвто и да опит да чете от повърхноста им. Тук не говорим дали са +-R защото всички писачки от доста време насам разпознават и двата рода носители. Извода  - LG не струва.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е при мен..... Всякакви други дискове си ми ги отваря. И на други компютри не тръгва. Преди време имах същия проблем с друг диск на който имаше само снимки пък.. Просто питам дали няма някаква такава програма или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е при мен..... Всякакви други дискове си ми ги отваря. И на други компютри не тръгва. Преди време имах същия проблем с друг диск на който имаше само снимки пък.. Просто питам дали няма някаква такава програма или не?

Не няма. Или поне аз не съм срещал такава. Записвачката LG ли е? Да не би на диска да има скрити сесии които не се виждат коректно?

Ако има такива с IsoBuster ще успееш да ги извадиш на яве и да ги екстрактнеш. Освен това няма да е никак зле да споделиш марката на носителите на които си записвала или ти е правен запис от други лица.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само лаптопът на който е записван диска успя да го отвори.. Идея си нямам какъв е бил проблема и дали е проблем въобще.. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е от Нерото. Понякога записът се чете само там, където е записан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.