Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Taxi

Програма отговаряща автоматично във флаш чат..

Препоръчан отговор

Здравейте, влизам редовно в един флаш чат и тук/таме се появи някой човек, но може и да не го засеча(да съм афк през това време).. Дали се намира програма, която да и добавям в базата данни.. Примерно, като ми пишат: "здравей" "zdr" "kak si" "dobro utro", някаква програма да го отчита това и да отговаря самичка вместо мен.. Знам, че звучи прекалено мързеливо, но нека да не коментираме това, ами да седим върху темата.. Все пак нали за това са създадени всички програми, за да ни спестят много главоболия и най-важното е удобството..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ... Ко? Не! Не, не става!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, така може да пише само Калин :D

Що да не става?

Хм, за Скайп има

Все нещо подобно вероятно има и за това което га мързи новата ни членка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам много от флаш и затова се чудя, дали може да стане.. Ако някой има опит или разбира малко повече, поне да обясни, ако не може - защо не може.. За да науча поне нещо, ще съм благодарен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, така може да пише само Калин :D   Що да не става?   Хм, за Скайп има Pamela for Skype (Basic) 4.8.0.115   Все нещо подобно вероятно има и за това което га мързи новата ни членка.

И аз съм си писал с едно куче на времето, ама отговорите са предварително зададени и разпознаването беше толкова куцо. Виж, ако е нещо автоматизирано, като, "Абоната го няма в момента, потърсете го по-късно" - ОК, ама да отговаря и да води разговор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че колегата точно това и желае и ще му е достатъчно. За другото трябва доста сериозен Artificial Intelligence :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблеми колеги, разбирам, че търся нещо много сложно. Просто се интересувах, не че ми е спешно или нещо. ¯▁(◔◡◔)▁/¯

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.