Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали думата "поддържа" е правилна но все пак ще си задам въпроса :Д. Може ли тази видео карта да поддържа този монитор ? Благодаря ви предварително. П.С: Ако ще помогне смятам процесорът да е FX6300. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали думата "поддържа" е правилна но все пак ще си задам въпроса :Д. Може ли тази видео карта да поддържа този монитор ? Благодаря ви предварително. П.С: Ако ще помогне смятам процесорът да е FX6300. :)

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест  няма да имам проблеми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бъди спокоен. Няма да имаш проблеми. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много :) (вече няма нужда да отговаряте мерси на всички)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много :) (вече няма нужда да отговаряте мерси на всички)

Ако става на въпрос за игри, доста ще се затрудни въпросната карта на HD резолюция, дори на по-старите заглавия. Това естествено важи и за останалите части на конфигурацията. А дали ще можеш да вържеш въпросния монитор на тази видеокарта - естествено че да, то се подразбира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се затрудни само на по-тежките шутъри, иначе 7790 е с отлична производителност за парите си и ще може да се играят повечето игри на високи настройки. http://www.hardocp.com/article/2013/05/20/powercolor_radeon_hd_7790_turboduo_video_card_review

Просто в някои игри ще се наложи да изключиш филтрациите(AA и AF) или да понамалиш някой детайл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.