Премини към съдържанието
The Owl

Кой Windows е по-подходящ (7 или 8)?

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам кой Windows е по-подходящ за лаптоп със следните характеристики?:

Модел на лаптопа: Dell Inspiron 15 3521

Процесор: Intel Core i5 3317U

Видеокарта: ATI Radeon HD 7670M

Ram: 8 GB

HDD: 700 GB

Редактирано от R.Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви са ти нуждите, но предполагам, че говориш са обикновени потребности (и най-вероятно за пиратски такъв) за това заложи на 7-мицата.

За да няма после, ама тая игра не тръгва, оня програма ми крашва и т.н.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи 8 и не го мисли. Няма какво да го мислиш,че няма да ти тръгват игри,щом gta vice city тръгва на 8-цата, какво да говориме?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Windows 7, но задължително X64 (64bit).

Сложи 8 и не го мисли. Няма какво да го мислиш,че няма да ти тръгват игри,щом gta vice city тръгва на 8-цата, какво да говориме?

Да  бе и да му крашва постоянно... :D незнам сега като няма да излиза Service Pack1 как ше я карате...8-цата още има много да се шлайфа по нея. Лично аз ползвах финалната версия пред време и за една седмица получих 7-8 намръщени иконки, което в последстие е един вид син екран. "Your computer run into a problem." Има доста да се разботи по тоя джам, а и като гледам, процента, който е заема в сравнение със Windows 7... направо смешка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като няма да излиза Service Pack 1 след месец ще излиза 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Windows 7, но задължително X64 (64bit).

Да  бе и да му крашва постоянно... :D незнам сега като няма да излиза Service Pack1 как ше я карате...8-цата още има много да се шлайфа по нея. Лично аз ползвах финалната версия пред време и за една седмица получих 7-8 намръщени иконки, което в последстие е един вид син екран. "Your computer run into a problem." Има доста да се разботи по тоя джам, а и като гледам, процента, който е заема в сравнение със Windows 7... направо смешка.

Още повече, като функционалност не предлага нищо ново!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Windows 8 слагай.Няма крашвания. 

Windows 8.1 ще  дойде като ъпдейт скоро!

On June 26, 2013, Microsoft released a public beta of the first major update to the operating system, Windows 8.1, to be officially released on October 18, 2013. The update is intended to address aspects of Windows 8 that were criticized by reviewers and early adopters (such as the removal of theStart button from the desktop interface), and will also incorporate additional improvements to various aspects of the operating system.[6][7]

https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми няма разбира се, аз си играя GTA,CS на 8-ца без никакви ядове, днес за майтап ще пусна Age of Empires да видя как ще върви, че ми омръзна да слушам за тия бъгове и все да не ги виждам, то си зависи и какъв релийз човек инсталира ако е скапан не 8-ца ,а 9-ка да сложи все тая..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още повече, като функционалност не предлага нищо ново!

А има фаянсови плочки :D , които ако нямаш сензорен екран е дразнещо  са безсмислени, при това и грозни.

Ми няма разбира се, аз си играя GTA,CS на 8-ца без никакви ядове, днес за майтап ще пусна Age of Empires да видя как ще върви, че ми омръзна да слушам за тия бъгове и все да не ги виждам, то си зависи и какъв релийз човек инсталира ако е скапан не 8-ца ,а 9-ка да сложи все тая..

Проблема не е в игрите, а в самата 8-ца. Случайни крашове...

Редактирано от Касперски (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че има флопи. :clown:

Може през флашка или двд да го зареди :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи дали искаш персоналният ти компютър да прилича на таблет, който се маца по екрана с пръст (банерчета и детска радост) или на нормален персонален компютър. :)

От там трябва да започнеш, с това решение.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като няма да излиза Service Pack 1 след месец ще излиза 8.1

Неофициално е излезъл като отделна OS, специално за производителите на компютри.

Може през флашка или двд да го зареди :)

двд за един дос...това си е разхищение.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си напускал  теми и темички се едно за сефте сядаш на компютър :) Слагай на каквото си свикнал да работиш и  не питай  такива елементарни неща. Латопа ти може да  работи със всичко .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си напускал  теми и темички се едно за сефте сядаш на компютър :) Слагай на каквото си свикнал да работиш и  не питай  такива елементарни неща. Латопа ти може да  работи със всичко .

Колегата е прав каквото и да му сложиш ще ти работи без проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.