Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Roujin Z

Колко бит. са GT640 с GDDR5?

Препоръчан отговор

Гледам модела на 640 с GD5 на официалната страница на GB. Ето и на Nvidia.

Модела с GD5 е 64-bit за разлика от тоя с по-смотаната ddr3? Виждам го на официалната страница но все пак моля някой да потвърди че ми е трудно нещо да го възприема.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е съвсем ясно, защото "Дявола" е показал GPU - GK208, а в моите линкове е GK107...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо мисля, че дадената от колегата наруто видеокарта е 64 бита.Първо в дадените спецификации си пише, че е 64 бита, а не вярвам в сайта на гигабит да напишат грешна инормация, също няколко статийки из нета срещнах, че от този производител пускат видеокарта с ДДР5 памет и 64 бита шина.По външния вид намерих това ревю (малко е на китайски или не знам точно на какъв език) http://www.coolpc.com.tw/phpBB2/viewtopic.php?p=436348 в който има ревю на дадената видеокарта.На тази видеокарта е защото сравних точното наименование в на гигабит сайта GV-N640D5-1GL и надписа по платката на видеото в ревюто.Ето и спецификациите на тази с ддр3 и ддр5:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз проверих и на Asus и Palit вариантите та явно няма грешка за картата.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.