Премини към съдържанието
vankata_6

Имам проблем с инсталирането и разпознаването на DirectX

Препоръчан отговор

Как точно трябва да си кача DirectX, защото аз го качих няколко пъти в С-то, но като тръгна да си качвам Нерото и пак ми изписва, че не съм го качил! sad.gif

Някой има ли идея какво да направя, защото не искам да си качвам SP2. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво му е трудното. Теглиш EXE-то, кликаш два пъти върху него, избираш му "YES" или каквото там е нужно и инсталацията започва с разархивирнае на файловете и после на копирането/инсталирането им. Накрая най-вероятно ще ти поиска рестарт. Дори и да не поиска, е МНОГО желателно да си рестартираш компа.

За да провериш дали си инсталирал успешно, си отваряш Start Menu -> Run и пишеш dxdiag. В отворилият ти се прозорец, най-долу ще видиш DirectX Version.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да разбера какво му е трудното. Теглиш EXE-то, кликаш два пъти върху него, избираш му "YES" или каквото там е нужно и инсталацията започва с разархивирнае на файловете и после на копирането/инсталирането им. Накрая най-вероятно ще ти поиска рестарт. Дори и да не поиска, е МНОГО желателно да си рестартираш компа.

За да провериш дали си инсталирал успешно, си отваряш Start Menu -> Run и пишеш dxdiag. В отворилият ти се прозорец, най-долу ще видиш DirectX Version.

Пробвах всичко това но все едно и също ми пише:"Sorry! To run Nero 7 Demo Microsoft's DirectX 9.0b is required! Please download DirectX 9.0b from www.microsoft.com and install it on your computer."

A това, с риск да се повторя, го направих 100 пъти! :clap:sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай DirectX 9.0c December ако пак нестане деинсталираш след това бракни в регистрито и махни ключа ако има и инсталирай DirectX 9.0c December пак така трябва да се получи.

Ако нестане значи се получава проблем със нерото, но защо слагаш демо като има версии с ключ. Поне така предполагам.

Впрочем с какъв уиндоус си защото ХР си има. вероятно говориш за 98.

Той вече не се поддържа от майкрософ, както и от програмистите и вероятно в това е проблема .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инсталирай DirectX 9.0c December ако пак нестане деинсталираш след това бракни в регистрито и махни ключа ако има и инсталирай DirectX 9.0c December пак така трябва да се получи.

Ако нестане значи се получава проблем със нерото, но защо слагаш демо като има версии с ключ. Поне така предполагам.

Впрочем с какъв уиндоус си защото ХР си има. вероятно говориш за 98.

Той вече не се поддържа от майкрософ, както и от програмистите и вероятно в това е проблема .

Аз съм с XP и свърши работа! ;)

Благодаря за информацията!

Желая ти Успех! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може една игра да ми разпознае DirectX, а го инсталирах няколко пати и като го проверя там както казахте през RUn си ми дава долу ниско в прозорчето версия 9.0с, но програмата вика няма DirectX и не се стартира. Моля да ми помогнете,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.