Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ixi

Почистен лаптоп грее!

Препоръчан отговор

Какви са тези температури при почистен лаптоп още 5 минути след пускането му, без активност и програми във фонов режим? На другия ми лаптоп които не се води "подходящ за игри" са къде по ниски... защо така?  :black eye:

post-83097-0-85651300-1379101164_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно нормални температури. Аз лично, нищо притеснително не виждам. Все пак това лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко моят е почистен и със сменена термопаста и държи по 50-60 всичко е ток и жица нема се плашиш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дори и харда? на другия си държи 35-36 градуса... а такива са му температурите при средно натоварване

до преди няма и месец не бяха така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето температури на моят лаптоп който е на 1 година преди седмици е почистен и сменена термопаста. Ако много те притеснява му смени термопастата, но да знаеш че е доста сложно в зависимост от модела. Провери да не си поставил вентилатора нещо неправилно при почистването друга причина не се сещам.

post-328268-0-88127400-1379102776_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а здраво ли ти върти вентилатора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на лаптопа? Компоненти? Това е доста определящо. Личният ми лаптоп като е почистен има температура 35-40 градуса. Лаптопа на брат ми 45-50. И двете са нормални. Т.е. на въпроса ви не може да се отговори еднозначно. Трябва да дадете повече информация.  Дали има проблеми с температурите най-добре се разбира под товар. Например -> стрес тест в АИДА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а здраво ли ти върти вентилатора 

Да при около 40-43 спира за някакво време и отново започва. Най-много върти и грее при игри стигал съм до 93 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят е чистен преди 2 месеца + сменяне на вентилатора защото на стария му се беше разбила перката и стържеше някъде.Едва ли е нормално но винаги държи около 55-60 на процесора и дънното, към 50 на видеото (NVIDIA GT 330) и към 40 на харда... Поне това показва Speccy. Когато е на леглото без достъп на въздух се вдигат с по около  10 градуса ... Acer Aspire 5745G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че нещо има лъжа поне в температурата на харда  46 градуса за 5 минути :no-no: освен ако не е в стаята 40 .

след 4 часа работа а във стаята 23/24 градуса .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.