Премини към съдържанието
eXasis

Възможно най-евтин вариант за лаптоп(до 800лв.)

Препоръчан отговор

Здравейте, Типичното - студент ще съм тая година, трябва ми добро предложение за лаптоп. Не съм от хората обаче, които ще дадат сума ти пари за нещо, на което предимството точно и ясно е едно - мобилност. Предпочитам да спестя парите за хубав настолен. Мога да дам до 800лв, но колкото по-евтино, толкова по-добре. Ще го използвам основно за интернет и комуникация, така че изискванията ми са две - издръжлива батерия и свястно зареждане в браузърите, скайпа и подобни(т.е. нелош процесор). Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Ativ Book 2 с Core i3 процесор, матов дисплей, отлична батерия и много изгодна цена. Ибягвай предложения с изключително ниско качество, като предложените по-горе B и G серия на Леново и подобни.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung-a наистина доста са го намалили, струва си лаптопа. Ще огледам и ще изчакам още предложения и ако не видя нещо още по-добро, това ще е. Мерси ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

самсунг са боклуци... за това са евтини - говоря за лаптопите, за телефоните и таблетите може да е различно - не ми се е налагало да ремонтирам...

най изгодно е леновото от първия линк... (въпреки, че за мен и тая марка прави дървета...)

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професоре, има ли някоя марка по която не си плюл и не си казал, че са боклуци. Във всеки пост в който обсъждаш някакъв хардуер пишеш "хххххх са боклуци" Разбрахме вече, ама дай да видим ти какво качествено произвеждаш и не е боклук, че да си го купим.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technopolis.bg/b2c/details/511443/P11010101/Prenosim-kompyutar-ASUS-X55A-SX197

Имам такъв и мога да кажа, че е "железен". Има всички екстри за които можеш да се сетиш /USB 3.0, блутут, четец за карти, IceCool технология - абсолютно студен, дори и  в зоната за ръцете/. Батерията без проблем издържа два филма /около 4 часа/. Надявам се да съм бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP-то също го бива, но като параметри Самсунга ми изглежда по-апетитен за тази цена. То иначе ясно, че и марката струва пари. Все още проучвам въпроса и продължавам да следя темата, благодаря ви. ;)

Редактирано от eXasis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един и от мене Fujitsu Lifebook AH532  i3-2348M, 4GB, 750GB, Intel HD Graphics 3000. Оплаквания от тая марка  във форума не съм чел  чесно да си кажа ,за разлика от десетките теми за други модели и марки.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един и от мене Fujitsu Lifebook AH532  i3-2348M, 4GB, 750GB, Intel HD Graphics 3000. Оплаквания от тая марка  във форума не съм чел  чесно да си кажа ,за разлика от десетките теми за други модели и марки.

Имам монитор на тази марка и 4 години е ток и жица, пък и параметрите не са зле(особено скоростта му е 2ms). :wors: Ето още една оферта - http://laptop.bg/laptops-toshiba-Satellite_C855-toshiba_satellite_c855_2gj Мнения и сравнение със Самсунга? Малко по-добра видео карта и повече пространство, но процесорът(немного) и батерията с една идея по-слаби сякаш. Май пак бих избрал Самсунга. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lenovo-g500 Ей тоз го поръчваш за 730лв. с безплатна доставка! Повече от това не ти е нужно - предостатъчен по обем хард, ново поколение видеокарта и читав процесор отговаряш на нуждите ти! Бих обърнал внимание и на някое Fujitsu - много са стабилни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, ако съм на твое място, бих погледнал форума на горепосочената фирма за някой Thinkpad X200-все ще изникне някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, ако съм на твое място, бих погледнал форума на горепосочената фирма за някой Thinkpad X200-все ще изникне някой.

http://www.kvantservice.com/Laptopi_detaili/Artikul_5383_ThinkPad_X200.html

Все пак втора употреба не е като да си купиш нов!!!

И аз бих заложил на това :http://www.kaldata.com/forums/topic/216298-възможно-най-евтин-вариант-за-лаптопдо-800лв/?p=2653378

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Типичното - студент ще съм тая година, трябва ми добро предложение за лаптоп. Не съм от хората обаче, които ще дадат сума ти пари за нещо, на което предимството точно и ясно е едно - мобилност. Предпочитам да спестя парите за хубав настолен. Мога да дам до 800лв, но колкото по-евтино, толкова по-добре. Ще го използвам основно за интернет и комуникация, така че изискванията ми са две - издръжлива батерия и свястно зареждане в браузърите, скайпа и подобни(т.е. нелош процесор). Благодаря предварително!

Аз бих ти предложил този вариант на Ейсър, заради дългия живот на батерията и хубавите параметри - Acer Aspire TimeLineU M3 NX.RY8EX.003 или ако искаш да слезеш малко надолу в цената - удачен избор би бил и този модел: Lenovo B590 59-362019

Вече ако си склонен на малко над 800 лв. - за мен това е моделът: Lenovo B590 59-362000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-евтино - на старо. щом е за лекции - нетбук :)

Редактирано от Krasimir Trifonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.