Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToTaLBG

Интернет за таблет

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купувам таблет и искам да имам интернет винаги, знаете ли дали мобилните оператори предлагат някаква такава услуга за интернет на таблети..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всички предлагат такава услуга. Сключваш договор, и получаваш SIM карта. За да я ползваш, задължително таблетът ти трябва да има 3G модул, или да е съвместим с адаптер чрез USB OTG кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, всички предлагат такава услуга. Сключваш договор, и получаваш SIM карта. За да я ползваш, задължително таблетът ти трябва да има 3G модул, или да е съвместим с адаптер чрез USB OTG кабел.

Има и таблети с вграден 3G модул, които решават подобни проблеми без да е необходим допълнителен такъв, но и не знаем бюджета на автора за да препоръчаме нещо конкретно.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително таблетът ти трябва да има 3G или LTE модул, но са по-скъпи при това чувствително от другите, които имат само WI-FI.

Аз съм на Виваком плащам 7,90 лв. за 3ГБ...сега дори имат и промоция, която ти дава 6ГБ за 6м. при слючване на договор за 2г.

Промоцията е до началото на Октомври...можеш да видиш страницата на Вива.Другия добър нет за телефони и таблети е на М-тел.

Ти си избираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мобилният интернет на Vivacom е отврат. Скоро ми изтече едногодишния срок на договора, и го прекратих. Нетът прекъсва в произволни моменти, на места с иначе добър обхват. Просто изчезва, и след 30 сек. до минута се възстановява. Освен това, след изчерпване на гигабайтите на пълна скорост ми налагаха ограничение от 128 Kbps , което е мъка. Чакам по 10-ина секунди за отваряне на страница, за теглене и флаш изобщо забравих. А сега гледам, че за евтините планове ограничението е 64 kbps - ужас! Не си заслужава.

М-телски нет не съм ползвал, но и там ограничението след изразходване на пакета GB е 64 kbps. Значи - същата работа. А цените май са и по-високи.

Засега надеждата ми е в Bulsatcom - на страницата им има обявен неограничен мобилен нет с 4 Mbps за 9 лв./месец. Очаква се пускане ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето Булсат докато развият мрежата и имат 99,7% покритие, нали знаеш, че ще мине годинка и друга... А трябва да пуснат услогите до края на годината, иначе губят лиценз, та наистина ще е скоро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето Булсат докато развият мрежата и имат 99,7% покритие, нали знаеш, че ще мине годинка и друга... А трябва да пуснат услогите до края на годината, иначе губят лиценз, та наистина ще е скоро :)

Имам самсунг галакси таблет 3 .Мога ли да имам интернет на флашка ?Таблета има един жак и пише че е многофункционален.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам самсунг галакси таблет 3 .Мога ли да имам интернет на флашка ?Таблета има един жак и пише че е многофункционален.

Благодаря предварително.

Таблетът има един жак, и той е за слушалки (евентуално хендсфри).

Напиши ми точния модел, или поне кажи дали има 3G модул. Ако има, не ти трябва флашка, направо пъхаш SIM картата в съответния слот, правиш си настройките, и си готова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте VIVAKOM -VIVA FREE, пробваш 1 месец, ако не те устройва, отказваш се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.