Премини към съдържанието
Testforfun

Избор на мишка (мнение за bloody)

Препоръчан отговор

Вчера получих a4tech bloody v7 и не съм доволен. Бутоните за по-добра стрелба не правеха това, което очаквах..Също така в сайта на bloody пишеше, че бутоните се натискали 7 пъти по-бързо от другите мишки, а съвсем не е така.(да не е дори леко по-бавно...)

Ще съм благодарен, ако ми предложите мишка, на която бутоните могат да се натискат бързо ! За сега съм се спрял на Razer DeathAdder. Много ще съм благодарен, ако говорите от личен опит.

Бюджетът е към 120 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cyborg R.A.T. 5 Tова е може би най-страннита, но и една от най-удобните мишки, които съм държал. Лично на мен(сравнително голяма лапа) ми е много удобна и не ми се изморява ръката след дълго цъкане както с например сравнително малката Logitech G300. Все пак е строго индивидуално това и е най-добре на място в магазина да усетиш в ръка няколко модела, че да избереш най-удобния за теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уауу, тая мишка е като оня робот дето се трансформираше :)

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cyborg R.A.T. 5 Tова е може би най-страннита, но и една от най-удобните мишки, които съм държал. Лично на мен(сравнително голяма лапа) ми е много удобна и не ми се изморява ръката след дълго цъкане както с например сравнително малката Logitech G300. Все пак е строго индивидуално това и е най-добре на място в магазина да усетиш в ръка няколко модела, че да избереш най-удобния за теб.

А как е натискането на копчетата ? Специално за DeathAdder пише, че има Hyperesponse buttons. И наистина хората, които съм гледал да играят игри с мишката, натискат много бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да знам. :D Не съм голям геймър, нито кликър, но според мен реагират съвсем адекватно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера получих a4tech bloody v7 и не съм доволен. Бутоните за по-добра стрелба не правеха това, което очаквах..Също така в сайта на bloody пишеше, че бутоните се натискали 7 пъти по-бързо от другите мишки, а съвсем не е така.(да не е дори леко по-бавно...)

Ще съм благодарен, ако ми предложите мишка, на която бутоните могат да се натискат бързо ! За сега съм се спрял на Razer DeathAdder. Много ще съм благодарен, ако говорите от личен опит.

Бюджетът е към 120 лева.

От личен опит ти казвам ,че една мишка не може да те направи добър играч с  измислените си екстри където уж се предлагат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От личен опит ти казвам ,че една мишка не може да те направи добър играч с  измислените си екстри където уж се предлагат!

Това може да е в повечето игри, но при мен печели този, който може да натиска най-бързо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето тука можеш да си изпробваш бъдещата мишка, колко бързо кликаш с нея. http://www.urban75.com/Mag/java7.html мери се колко кликания можеш да направиш за 10 секунди, аз успявам 50-54 кликания със мишка за 10 лева...Този брояч може да ти послужи, като тестваш мишки.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето тука можеш да си изпробваш бъдещата мишка, колко бързо кликаш с нея. http://www.urban75.com/Mag/java7.html мери се колко кликания можеш да направиш за 10 секунди, аз успявам 50-54 кликания със мишка за 10 лева...Този брояч може да ти послужи, като тестваш мишки.

Много полезен линк колега :) моята за 12 лева a4tech glaser x6-35wd направи 63 кликвания, пък с double click бутона успях 54

Редактирано от Intel™ Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.