Премини към съдържанието
stereofonix

Мисля че суитч беше ?

Препоръчан отговор

мисля че така се казваше това нещо което сварза два компютъра да могат да работят с една мишка една клавиатура и един монитор ... ако не е така поправете ме как се казва ... а въпроса ми е от каде мога да си го купя и на каква цена ще е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Суича е по скоро нещо като сплитера при кабелната телевизия! Ако искаш да имаш мрежа на два комп-а, а да плащаш за един това ти трябва. За свързването на два комп-а с един монитор ще ти трябва (освен суич) и програмка за контролиране на второто PC - tightvnc (мисля че така се казваше програмката), та свързваш си ги двете ПЦ-та в мрежа и едното си го праиш сървър а другото клиент и си жъткаш с един монитор на два компа :whist:

Баси на думи колко лесно изглежда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мисля че така се казваше това нещо което сварза два компютъра да могат да работят с една мишка една клавиатура и един монитор ... ако не е така поправете ме как се казва ... а въпроса ми е от каде мога да си го купя и на каква цена ще е ;)

Да, нарича се КVM Switch. Има няй-разлицни модели. Последните които купувахме в службата бяха

D-Link. Възможно е да се включат 4 компютъра към един такъв Виж тук.

При нас ги доставят Риск, но може да се намерят и в другите фирми.

Редактирано от Ned_Drag (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://froogle.google.com/froogle_cluster?...oring=mrd&hl=en

Някакъв такъв ползвахме на работа - това е най-изчистен и елементарен суич с автоматично превключване (двоен принт скрийн до колкото помня) и с USB поддръжка. Без USB ще е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.