Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ssentissim4o

Мнения за LG Optimus G Pro

Препоръчан отговор

Здравейте!Ще си купувам нов апарат и съм се спрял на Smasung Galaxy S4 и LG Optimus G Pro.Като клоня към ЛГ-то заради по-ниската цена ,а характеристиките са почти аналогични.Та интересуваме мнението ви кой е по-добрия апарат и ЛГ-то за тия пари спрямо Самсунга дали си заслужава покупката.Другото ,което е относно дисплея.На S4-та е  Super amoled,а на ЛГ-то IPS матрица.IPS по-добре ли е от Super amoled?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото ,което е относно дисплея.На S4-та е  Super amoled,а на ЛГ-то IPS матрица.IPS по-добре ли е от Super amoled?

Няма по-добър дисплей в случая, има по-различен и е въпрос на лични предпочитания и свикване. Аз лично последните две години минах от IPS през SAMOLED и пак на IPS все на висок клас телефони и не бих казал че единият е по-добър от другия. Възпроизвеждането на цветовете е доста различно при двете технологии, черното на амоледа е уникално, но останалите цветове често изглеждат прекалено ярки, IPS като цяло е малко по-блед и като че ли по ми харесва поне на мен. А и в зависимост от телефона и желанието на потребителя с подходящ кернел има възможност свободно да си настройваш цветовата гама на дисплея както си пожелаеш.

А относно модела телефон не знам каква им е разликата в цената в момента, но като цяло LG са известни с бавна и често никаква актуализация на софтуера към по-новите версии на андроид. Ако можеш взимай S4 - лично мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Един глас за S4 , телефона е просто уникат. :)

Ако телефона е "уникат" по твоите думи, той трябва да се намира в някакъв музей на изящните изкуства. Нормален и хубав телефон - като много други. Още един глас от мен за този модел пред LG - to.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е "уникат" по твоите думи, той трябва да се намира в някакъв музей на изящните изкуства. Нормален и хубав телефон - като много други. Още един глас от мен за този модел пред LG - to.

Исках да кажа, че този телефон "S4" , е най-доброто предложение, на параза за тази година. Ако лично, не си го ползвал не можеш да говориш на изуст, лично съм го ровичкал,снимал играл и твърдя, че за мен е този телефон уникат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Исках да кажа, че този телефон "S4" , е най-доброто предложение, на параза за тази година. Ако лично, не си го ползвал не можеш да говориш на изуст, лично съм го ровичкал,снимал играл и твърдя, че за мен е този телефон уникат.

За теб да, но не и за мен! Уникат е нещо, което се цени от стотици хиляди хора, а не само от теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах момчета,то и аз съм на  за s4,но работата е там,че кеш S4 със всички остъпки за лоялни клиенти и не знам какво още ,ще ми стъпи на 900 лв,без отстъпки 1100лв.На изплащане за 2 години е 45лв на месец.А ЛГ-то кеш е 790лв със същите остъпки,на изплащане за 2 години , е 31 лв.И именно по-ниската цена  и минималните разлики от по-добрия хардуер на S4 ,ме карат да клоня повече към ЛГ.Ако някой даде негативно мнение ,но от личен опит,за дефекти и подобни,ще се откажа от ЛГ-то.А иначе относно софтуерната поддръжка,че е бавна,в момента съм с Самсунг Галакси Нексус и е същата работа-8 месеца по-късно  Самсунг пуснаха последния ъпдейт на АНдроид спрямо Гугъл поддръжката.Та ,ако е само това,не ме тревожи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.