Премини към съдържанието
Venom1995

Проблем с Call of Duty Black Ops II

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера си инсталирах Call of Duty Black ops II при стартирането на играта всичко си е добре но когато доиде време да зареди мисията се бави много време зарежда ми първата мисия за около 5-10 минути когато я играя няма да ми засича нама нищо дори ако е на най-високите изисквания. Когато започне да заражда втората мисия си седи само черен екран и долу в левит ъгъл се варти това Call Of Duty Black Ops II  но нищо не се получава само така си седи мислих,че ще зарежда като при първата но не така седи около 15 минути и сед това ми изписва Call of Duty Black Ops II Stop working.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам от торент. Погледни дали в коментарите има оплаквания подобни на твоите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава 1 ден игра от freeweekend-а в стеам изтегли си я и разцъкай от там дано нямаш проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава 1 ден игра от freeweekend-а в стеам изтегли си я и разцъкай от там дано нямаш проблеми

Ще може ли да ми пратиш линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си изтегли стеам, регистрирай се и още като отвориш стеама ще ти излезе там където е играта един бутон за да я изтеглиш което ще е от 40 минути до 1 час теглене и я пускаш и играеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.