Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Изискванията са:  нетбук до 500 лева, компактен, да не надхвърля 1-1.2 кг, 10 инча дисплей. Ще се ползва  за Microsoft Office, и да се прати някой mail.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мене бюджета не достига или аз не съм разбрал заданието както трябва...

Коя версия на офис ще се използва - колко време автономна работа се изисква - работили ли сте на 10'' дисплей и 'скопена' клавиатура?

Добрите предложения за нови започват от 1500лв. нагоре, но както казах може да не съм разбрал заданието...

То лаптоп не може да се вземе за тези пари..... или поне не приличен такъв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари нещо втора ръка за да е с по-голям дисплей, иначе ще е голяма мъка да се работи с офис приложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един за тия пари : http://ardes.bg/Netbook/ASUS+X201E-KX098DU+Canyon-49448  Нетбук ASUS X201E-KX098DU .В Технополис е на Промоция.

Редактирано от simens123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправете си линка колега. Не стига че не се отваря, но и не е според правилата на форума, а именно ясен и точен линк с името на продукта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва за ms office 2010.Знам, че парите са малко, а дисплея е миниатюрен и тн.Една позната ще го ползва, и това са нейните изисквания,  и толкова може да плати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus X201E-KX010DU Поне да не се мъчи с ужасно малката резолюция 1024х600, че като отвориш една екселска таблица и виждаш две колони и три реда. На 1366×768 на 11" е много по-удобно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus X201E-KX010DU Поне да не се мъчи с ужасно малката резолюция 1024х600, че като отвориш една екселска таблица и виждаш две колони и три реда. На 1366×768 на 11" е много по-удобно.

Определено подкрепям горното, но ако се държи на 10" размер - то може да погледнеш и това: Acer Aspire ONE D270 NU.SGAEX.028 , макар че както колегата по-горе каза - разликата е осезаема и тя е в плюс на 11" модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.