Премини към съдържанието
salamandarkata

Въпрос относно Nokia Asha 302

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дни си купих Nokia Asha 302, на която съм навита отдавна. Много съм доволна от избора си с изключение на едно нещо. Останах много разочарована от следното нещо: влизам във facebook, и искайки да коментирам нещо се оказа, че ... нямам емотикони.?!!! Стана ми странно, при писането на sms като натисна клавиша sym излизат всички видове символи, включително емотиконите, но не и във facebook. Там ми излизат само символите и за да напиша емотикон трябва да си ги съставя аз от символите. Това ме озадачи. Та порових се из нета за това, исках да разбера наистина ли е така или само при мен е проблема, но не открих отговор на въпросите си.

Другото, което ме притеснява е, че батерията пада прекалено бързо за нов телефон. Заредих го първите два пъти по 12 часа, както ми бяха казали. Направих си няколко експеримента: не го ровех, затворих всички приложения, изключих и WLAN, ползвах го само за обаждания, за да видя дали ще издържи повече, но не. Не за пъви път имам нов телефон и определено виждам разликата в издържливостта. 

Надявам се някой да ми отговори и сподели ако има такъв телефон, за да знам как да реагирам..

Благодаря предварително! Поздрави и хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емотиконите за СМС-и нямат нищо общо с тези във Фейсбук. Свалете си приложение за Фейсбук за да ползвате такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да кажа аз имам Lg optimus L7 и съм доста доволен от телефона. Свалих си Фейсбука от гугъл апликацията и нямам никакви проблеми с емотиконите те си бяха в приложението. А относно издръжливостта на батерията моят в режим на разговори издържа много. Но човъркам ли го за 6 часа батерията му умира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На смартфоните по принцип по-бързо им падат батериите. Не е задължително да се използва активно за да пада бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Nokia Asha 200. Модела е сходен само че е без Wi-FI, но е с 2 Sim карти. Използвам го само за разговори и държи 5-6 дена. При теб така ли е или пада по-бързо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко държи батерията? Това с емотиконите е нормално, трябва ръчно да си ги пишеш. :)

Честно да кажа аз имам Lg optimus L7 и съм доста доволен от телефона. Свалих си Фейсбука от гугъл апликацията и нямам никакви проблеми с емотиконите те си бяха в приложението. А относно издръжливостта на батерията моят в режим на разговори издържа много. Но човъркам ли го за 6 часа батерията му умира.

Има голяма разлика между това LG и нокиата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко държи батерията? Това с емотиконите е нормално, трябва ръчно да си ги пишеш. :)

Има голяма разлика между това LG и нокиата.

Първо искам да ви благодаря, че толкова бързо се отзовахте! Страхотни сте!!!  :yanim:  :wors:

Батерията ми пряко сили издържа до четири дни и на четвъртия трябва да я заредя. Но ми се струва, че е малко.

techmaniac, благодаря за съвета! Телефона го купих с инсталиран Фейсбук и все пак няма емотикони. Ако има нещо, което трябва допълнително да си сваля би ли ме светнал? Благодаря предварително и се извинявам за притеснението!

ice_lion_01, доколкото разбрах моделът 302 не е смартфон, но все пак благодаря, че се включи.

Още веднъж благодаря на всички!  :beer:

Редактирано от salamandarkata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не използваш мобилен интернет спри 3G-то от настройки->телефон->режим на мрежата->правиш го на "само GSM". Иначе 4 дни не е чак толкова зле. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не използваш мобилен интернет спри 3G-то от настройки->телефон->режим на мрежата->правиш го на "само GSM". Иначе 4 дни не е чак толкова зле. :)

Не използвам и затова го и спрях още в началото. Благодаря все пак.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.