Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Тока спря ,а компютъра работеше

Препоръчан отговор

Искам да попитам стана ми за пръв път правихме ремонт наложи се да спрат тока , а аз не бях у нас и компютъра си работеше , като спряха тока се изключил естествено. Сега си го включих работи си както всеки път добре игрите които трябва да му тръгнат си работи , в началото докато се включи се позабави малко явно се мислеше нещо , но сека всичко си е както трябва , възможно ли е да му е станало нещо , те са тръгнали да го спират , но той докато се спре... 

СЪЖЕЛЯВАМ АКО НЕ И Е МЯСТОТО НА ТЕМАТА НЕ ГЛЕДАХ КЪДЕ ПИША И ОФИЦИАЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА АДМИНИСТРАТОРА С МОЛБА ДА Я ПРЕМЕСТИ В ПРОБЛЕМИ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако всеки път, като спреше тока, ми се разваляше компютъра, досега щях да съм изхвърлил десетина машини поне :cool:

Работи ли? Работи. Ползвай си го, и не се притеснявай.

Като се развали наистина, тогава ще го мислиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много ти изгори захранването. Аз за втори път сменям, захранване, тъй като "EVN" , им хрумва да спират тока без причина. Не се бой, щом ти работи джъткай и не му мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много ти изгори захранването. Аз за втори път сменям, захранване, тъй като "EVN" , им хрумва да спират тока без причина. Не се бой, щом ти работи джъткай и не му мисли.

Ами казано честно пц-то ми тъй като е доста старо се наложи да сменя някой части и заедно с него смених и захранването и е на 3 месеца най много 500 вата.  Иначе мерси. :)

Ако всеки път, като спреше тока, ми се разваляше компютъра, досега щях да съм изхвърлил десетина машини поне :cool:

Работи ли? Работи. Ползвай си го, и не се притеснявай.

Като се развали наистина, тогава ще го мислиш.

Мерси за помоща притесних се тъй като го подновявах и се наложи да му тегля една , две стотачки викам ако сега ми изгори видеокартата или що годе друга част просто ще е ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казано честно пц-то ми тъй като е доста старо се наложи да сменя някой части и заедно с него смених и захранването и е на 3 месеца най много 500 вата.  Иначе мерси. :)

Мерси за помоща притесних се тъй като го подновявах и се наложи да му тегля една , две стотачки викам ако сега ми изгори видеокартата или що годе друга част просто ще е ... 

Не е хубаво така да спира тока, когато работи компютъра. И да, може да ти изгори всеки хардуер и да стане беля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е хубаво така да спира тока, когато работи компютъра. И да, може да ти изгори всеки хардуер и да стане беля.

Aми точно за това , познавах приятел които преди година две си взе чисто нов мощен компютър отидохме до тях да разглеждаме обяви за коли , да ми показва доста добри игри , като му спря тока , вътре незнам не разбирам съжелявам , но мисля че беше видеокартата направо се стопи и покрай нея налазиха другите части... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми точно за това , познавах приятел които преди година две си взе чисто нов мощен компютър отидохме до тях да разглеждаме обяви за коли , да ми показва доста добри игри , като му спря тока , вътре незнам не разбирам съжелявам , но мисля че беше видеокартата направо се стопи и покрай нея налазиха другите части... 

Не е казано, че при спиране на тока ще се запали компютъра, но при токови удари винаги може да се получи проблем, дори и софтуерен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е казано, че при спиране на тока ще се запали компютъра, но при токови удари винаги може да се получи проблем, дори и софтуерен. 

Разбира се. Мерси за помоща предполагам че няма да се повтори вече.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се. Мерси за помоща предполагам че няма да се повтори вече.  :D

Ако имаш възможност и пари естествено може да си закупиш UPS. Той пази точно от такива работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност и пари естествено може да си закупиш UPS. Той пази точно от такива работа.

След време ще помисля. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.