Премини към съдържанието
KOCKAR

Тока спря ,а компютъра работеше

Препоръчан отговор

Искам да попитам стана ми за пръв път правихме ремонт наложи се да спрат тока , а аз не бях у нас и компютъра си работеше , като спряха тока се изключил естествено. Сега си го включих работи си както всеки път добре игрите които трябва да му тръгнат си работи , в началото докато се включи се позабави малко явно се мислеше нещо , но сека всичко си е както трябва , възможно ли е да му е станало нещо , те са тръгнали да го спират , но той докато се спре... 

СЪЖЕЛЯВАМ АКО НЕ И Е МЯСТОТО НА ТЕМАТА НЕ ГЛЕДАХ КЪДЕ ПИША И ОФИЦИАЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА АДМИНИСТРАТОРА С МОЛБА ДА Я ПРЕМЕСТИ В ПРОБЛЕМИ. 

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако всеки път, като спреше тока, ми се разваляше компютъра, досега щях да съм изхвърлил десетина машини поне :cool:

Работи ли? Работи. Ползвай си го, и не се притеснявай.

Като се развали наистина, тогава ще го мислиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много ти изгори захранването. Аз за втори път сменям, захранване, тъй като "EVN" , им хрумва да спират тока без причина. Не се бой, щом ти работи джъткай и не му мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много ти изгори захранването. Аз за втори път сменям, захранване, тъй като "EVN" , им хрумва да спират тока без причина. Не се бой, щом ти работи джъткай и не му мисли.

Ами казано честно пц-то ми тъй като е доста старо се наложи да сменя някой части и заедно с него смених и захранването и е на 3 месеца най много 500 вата.  Иначе мерси. :)

Ако всеки път, като спреше тока, ми се разваляше компютъра, досега щях да съм изхвърлил десетина машини поне :cool:

Работи ли? Работи. Ползвай си го, и не се притеснявай.

Като се развали наистина, тогава ще го мислиш.

Мерси за помоща притесних се тъй като го подновявах и се наложи да му тегля една , две стотачки викам ако сега ми изгори видеокартата или що годе друга част просто ще е ... 

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казано честно пц-то ми тъй като е доста старо се наложи да сменя някой части и заедно с него смених и захранването и е на 3 месеца най много 500 вата.  Иначе мерси. :)

Мерси за помоща притесних се тъй като го подновявах и се наложи да му тегля една , две стотачки викам ако сега ми изгори видеокартата или що годе друга част просто ще е ... 

Не е хубаво така да спира тока, когато работи компютъра. И да, може да ти изгори всеки хардуер и да стане беля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е хубаво така да спира тока, когато работи компютъра. И да, може да ти изгори всеки хардуер и да стане беля.

Aми точно за това , познавах приятел които преди година две си взе чисто нов мощен компютър отидохме до тях да разглеждаме обяви за коли , да ми показва доста добри игри , като му спря тока , вътре незнам не разбирам съжелявам , но мисля че беше видеокартата направо се стопи и покрай нея налазиха другите части... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми точно за това , познавах приятел които преди година две си взе чисто нов мощен компютър отидохме до тях да разглеждаме обяви за коли , да ми показва доста добри игри , като му спря тока , вътре незнам не разбирам съжелявам , но мисля че беше видеокартата направо се стопи и покрай нея налазиха другите части... 

Не е казано, че при спиране на тока ще се запали компютъра, но при токови удари винаги може да се получи проблем, дори и софтуерен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е казано, че при спиране на тока ще се запали компютъра, но при токови удари винаги може да се получи проблем, дори и софтуерен. 

Разбира се. Мерси за помоща предполагам че няма да се повтори вече.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се. Мерси за помоща предполагам че няма да се повтори вече.  :D

Ако имаш възможност и пари естествено може да си закупиш UPS. Той пази точно от такива работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност и пари естествено може да си закупиш UPS. Той пази точно от такива работа.

След време ще помисля. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.