Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам следния проблем - когато включа компютъра той тръгва и стигам до там където на екрана ми изписва името на дъното и пише нали прес еск то ентер сетъп пред дел то ентер боот меню и компютъра не продължава.След много рестартирания минава тази стъпка и се включва.Четох някаде че трябва да махна батерията на биоса за 5 мин и пак да я сложа и това и направих и след това компютъра се включи от първия път.След това пак го рестартирах и пак не се вкл. и пак махнах батерията на биоса и като го включих тръгна ама мога ли всеки път да махам тая батерия.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния проблем - когато включа компютъра той тръгва и стигам до там където на екрана ми изписва името на дъното и пише нали прес еск то ентер сетъп пред дел то ентер боот меню и компютъра не продължава.След много рестартирания минава тази стъпка и се включва.Четох някаде че трябва да махна батерията на биоса за 5 мин и пак да я сложа и това и направих и след това компютъра се включи от първия път.След това пак го рестартирах и пак не се вкл. и пак махнах батерията на биоса и като го включих тръгна ама мога ли всеки път да махам тая батерия.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Мерси

натиснете ескейп, влизате в БИОС, след това записвате и не би трябвало да се появява този надпис

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натиснете ескейп, влизате в БИОС, след това записвате и не би трябвало да се появява този надпис

Компютъра като спре на тази стъпка и все едно забива и  не мога да влезна в биоса.

Редактирано от Константин Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, да пробваш с нова батерия. При мен беше същия проблем, след като смених батерията всичко се оправи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то ти е написано. натисни DEL и влизаш в БИОС-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то ти е написано. натисни DEL и влизаш в БИОС-а.

Ето до тук стигам и компютъра не продължава нататък все едно забива и като стигна до тук каквото и да натискам нищо не става.

post-341712-0-45012400-1379184376_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади кабела на харда , сд двд и кажи до къде стига ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето до тук стигам и компютъра не продължава нататък все едно забива и като стигна до тук каквото и да натискам нищо не става.

Щом при махната батерия тръгва, стартирай и натисни DEL. Настрой биоса и преди да излезеш, пъхни обратно батерията на мястото й. След изход и рестарт, ще се запомнят настройките. Спира, вероятно търси флопи, а то няма такова да бутне.

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом при махната батерия тръгва, стартирай и натисни DEL. Настрой биоса и преди да излезеш, пъхни обратно батерията на мястото й. След изход и рестарт, ще се запомнят настройките. Спира, вероятно търси флопи, а то няма такова да бутне.

Не съм пробвал без махната батерия.

Извади кабела на харда , сд двд и кажи до къде стига ,

Ето в тези три слота влизат кабели от двд-то и харда - 2 от тях са червени плоски и мисля че не са общи, 3тия мисля че е общ той е с много цветни кабелчета 

post-341712-0-33006200-1379191851_thumb.

Редактирано от Константин Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах да извадиш за твърдия диск и двд - двата червени и пробвай .

Не изваждай

3тия мисля че е общ той е с много цветни кабелчета

Тоя е за предния панел :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.