Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

domball

относно съвместимост на рам ддр2 на 800мхз на дъно с поддръжка на 667мхз

Препоръчан отговор

Здравейте имам 2гб рам 800мхз ддр2 кингстън сamо че е е cl6, а дъното което си харесах по скоро намерих читаво поддържа 667мхз, та въпроса е дали ще са съвместими в смисъл да работи рамта без проблеми на 667?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно флашката да има ключ за хардуерно заключване срещу писане? От съобщението което ти изписва се разбира че записа е забранен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам същия проблем и спешно се нуждая от помощ. Моето дъно е това http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000341 и както виждате пише до 667MHz а намерих две страхотни оферти за две DDR2 2GB RAM плочи на Patriot от 800MHz трябват ми за стария компютър (който все още ползвам) за да го съживя леко да изтрае още половин година че и повече преди да купя нов, понеже понякога играя игри и те не вървят като хората по новите вече и сега правя лек ъпгрейд. И искам да разбера дали ще работят от 800MHz да знам да ги купувам че казах на човека че 99% ще ги взема. Дори да бачкат като 667 или 400 не ми пречи така ли иначе тази старата ми RAM плоча е 400 и не съм ревал до сега, искам само да бачкат защото ще ми излезнат 2 пъти по евтино от другите оферти. А тука разбрах че уж няма да имам проблеми, мерси предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам същия проблем и спешно се нуждая от помощ. Моето дъно е това http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000341 и както виждате пише до 667MHz а намерих две страхотни оферти за две DDR2 2GB RAM плочи на Patriot от 800MHz трябват ми за стария компютър (който все още ползвам) за да го съживя леко да изтрае още половин година че и повече преди да купя нов, понеже понякога играя игри и те не вървят като хората по новите вече и сега правя лек ъпгрейд. И искам да разбера дали ще работят от 800MHz да знам да ги купувам че казах на човека че 99% ще ги взема. Дори да бачкат като 667 или 400 не ми пречи така ли иначе тази старата ми RAM плоча е 400 и не съм ревал до сега, искам само да бачкат защото ще ми излезнат 2 пъти по евтино от другите оферти. А тука разбрах че уж няма да имам проблеми, мерси предварително 

От производителя дават като максимум плочки на 667 мхз, но по принцип не би било проблем с тези на 800 да работят на по-ниска честота. Ако можеш попитай човека от който ще ги взимаш да ти ги даде да ги пробваш предварително, за да не се окаже че не тръгват на твоето дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не уж,ами ще си работят ,но на 667 МХц

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите и аз точно преди малко разбрах от чичо Гугъл че всичко ще е наред но ще бачкат на 667, мислих си че въобще компютъра няма да изгрее. Дано Patriot не се окажат пълни боклуци, да ми вършат основната работа пак ще е добре защото не искам да давам сумати пари за Кингстън като ще пенсионирам този компютър в рамките на година. А и все още не съм видял оплаквания от американския производител. Благодаря отново ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,винаги е добре да сте сигурен.Направете както по-горе ви посъветва уважаемият techmaniac.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,винаги е добре да сте сигурен.Направете както по-горе ви посъветва уважаемият techmaniac.

Да, така и ще направя просто за всеки случай, така ли иначе човека живее наблизо и няма да е проблем според мене. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.