Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

shizzaw

Дайте съвет кой от 2-та лаптопа ?

Препоръчан отговор

Брат ми утре си взима един от двата лаптопа кой да си избере от двата..

http://www.technopol...L-INSPIRON-3521

http://www.technopol...1G-53214G75MAKK 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer-а е същият като моя и за сега вече 2 месеца го ползвам и съм доволен! Dell-а също е добро решение, като изключим икономичният процесор, чиято тактова честота отстъпва пред тази на другият модел. Аз лично бих избрал Acera-а, заради по голямата тактова честота, а и не съм особено голям фен на Dell.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer-а е същият като моя и за сега вече 2 месеца го ползвам и съм доволен! Dell-а също е добро решение, като изключим икономичният процесор, чиято тактова честота отстъпва пред тази на другият модел. Аз лично бих избрал Acera-а, заради по голямата тактова честота, а и не съм особено голям фен на Dell.

Поздрави!

Да, но Dell-а видео картата е по-добра. Радеона е с една година по-нова карта и е 2ГБ, а на Acer-a е 1ГБ..

Та дилемата е по силен процесор, който има ACER-a или Dell-a с по-добра видео карта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се използва основно машината?

Ако е за игри да вземе този с по мощната видео карта, ако е за офис приложения, и изобщо неща които изискват по голяма процесорна мощ и по високи тактови честоти да вземе Acer-а. Ако ще го ползва само за Интернет, филми, музика няма особено значение кой ще избере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейсъра по си заслужава парите в случая . Стига сте гледали обема на паммета на мобилните видео картри защото  и с 16GB да са  няма абсолютно никакво значени щом  честота на видео чипа е ниска  и  са орязани от към шейдъри и  доста други неща. Лаптопите   в темата не стават за продължителен гейминг  а са по скоро насочени за мултимедия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.