Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sechh

Не мога да тегля НИЩО

Препоръчан отговор

Колеги помагайте , за първи път попадам на такъв проблем. Тръгна ли да тегля нещо (browser , flash player и тн) Стига до 99% всеки път и до тук ! Смених 2 уина и пак същото , дали е вирусно ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как и с какво теглите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, на мен антивирусната има(ше) настройка да проверява автоматично изтегляните файлове и пакети...Горе-долу около този процент се включваше функцията, но проверката траеше от част от секундата, до около 3-4 секунди, в зависимост от изтегленият обем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента дори нямам антивирусна , смених няколко уиндоуса .. освен всичко да трия ,ама целна е да запазя музика и тн..

Проблема го има при всичко , не зависимо дали ползвам мозила , опера , хром или бит комет и тн . Стига до 99.3 примерно и до тук , тегля от официалните сайтовe (skype,mozzila) или с торента от замунда ...

Стигнах до извод ,че този проблем се е получил след преинсталацията тъй като уина се намира в Е ;/  Едно приятелче се опитвал да преиснсталира преди мен и се е получил този проблем с разместването на  дяловете ( C и Е са разменени , в другите дялове тегля без проблем) Та може ли да се оправи (ако проблема е то това ) или се налага да трия от до ? Мерси предварително : ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

( C и Е са разменени , в другите дялове тегля без проблем)

Да разбираме ли,че само когато сваляш в тези дялове има този проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме ли,че само когато сваляш в тези дялове има този проблем?

Може да се каже , но открих и нов проблем - тегля ли нещо от тракер (без значене bit comet , bit torrent , u torrent) забива или се движи невероятно мудно .

Открих още 1 проблем Харда беше на четири дяла реших да изтрия 3 и да оставя този с файловете които искам да запазя ,но с изненада открих ,че след като изтрия дисковете ,те стоят както си бяха и не мога примерно да направя диска по-голям от предишното му състояние

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтриваш информацията , дяловете ти стоят - няма как да ти се увеличи при това положение основния дял :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не правиш като хората. Форматирай целият диск и почни отначало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е проблема при преинсталацията и като изтрия даяловете "Unpartioned space" си стой разделено на части .. вие ме върнахте в първи клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специализиран софтуер за целта, ако не може да се справите бозата. И аз имах предвид чиста инсталация, не преинсталация. Ама явно си говоря със кайсиевата благодат,от  която "лизвам" по малко в момента...Може пък, все пак, ракията ме разбира по-добре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве :beer:

Защо да не може да се справи с инсталационния диск :( да не би да преинсталира от стартирана ОС - в кая на краищата да зареди един хирен и да форматира тоя хард .... м"" у стара :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах по горе целта е да запазя 1 дял... както и да е Локвайте..........................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако дяла който искаш да запазиш при преинсталацията ти е втори,поне според мене няма как да си увеличиш дяла на ОС.Освен ако не инсталираш на дялове които са след него.

ПП:Можеш ако е възможно да вземеш от някой твой познат HDD,и на него да си прехвърлиш музиката която искаш да запазиш.А ако не е в голям обем да си я свалиш на дискове.И както казаха колегите по-горе след това изтриваш всичко и си правиш чиста инсталация на ОС.Както и нов размер на дяловете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем спокойно на въпросният дял може да е бъкано с гадинки. За чий я правиш тогава преинсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и аз стигнах до някакво такова решение , ще послушам съвета ти хвърлям музика и снимки на друг хард и инсталираме всичко на ново , мерси : ))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ти писа sliderum,направи сканиране за да нямаш гадинки на него дял.Та после всичко да се върне обратно.Лично аз бих го затрил и него за по-сигурно но ти си решаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и аз стигнах до някакво такова решение , ще послушам съвета ти хвърлям музика и снимки на друг хард и инсталираме всичко на ново , мерси : ))

Само медийните файлове, нищо друго!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не правиш като хората. Форматирай целият диск и почни отначало.

Точно. Ама направо си свали hiren's и със софта от производителя го напълни с нули. И му направи дълъг тест да сканира секторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.