Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KOCKAR

Настойки с POWER опцийте на компютъра

Препоръчан отговор

Искам да попитам тъй като си ползвам компютъра за игри и сърфиране в интернет не ми се ще да го изключвам всяка вечер тъй като не е добре да се изключва как да направя опцийтеpost-341592-0-51133500-1379196874_thumb.g] По първият или вторият начин? Мерси предварително. Става въпрос така както е по добре за неговата производителност.  :)

post-341592-0-90053500-1379196883_thumb.

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти е казал, че не е добре да се изключва? Аз редовно го правя и това за мен е най-добрия вариант.

А между другото съм оставил опцията Sleep (заспиване) включена - първия вариант от твоето мнение, в случай че съм станал и не използвам продължително време компютъра. Повече за отделните режими можеш да прочетеш тук -

Режими на заспиване и хибернация: често задавани въпроси

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти е казал, че не е добре да се изключва? Аз редовно го правя и това за мен е най-добрия вариант.

А между другото съм оставил опцията Sleep (заспиване) включена - първия вариант от твоето мнение, в случай че съм станал и не използвам продължително време компютъра. Повече за отделните режими можеш да прочетеш тук -

Режими на заспиване и хибернация: често задавани въпроси

Еми оставих компютъра на sleep цяла вечер по първият начин сега няма такива да се мисли по 5 минути докато се включи , а си работи бързо. 

По втория начин.

И това няма нищо общо с производителността.

Ако се изключва има , приятел който не го беше изключвал от 5 години му работи като пушка , а моят старият все по неефективен става с тези изключвания.Мерси за помоща братле , но може би ще се доверя на първият начин защото доста бучи когато е включен ,а с sleep когато и да го натисна работи както съм го оставил. 

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато спи,компютъра всъщност си работи, но на по-ниска консумация на енергия. Ако искаш да е изгасен, ползвай си хибернацията..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато спи,компютъра всъщност си работи, но на по-ниска консумация на енергия. Ако искаш да е изгасен, ползвай си хибернацията..

Да попитам сега стана много кофти компютъра беше в sleep тока спря,като тръгна пуснах го стартира си с доста зацепване и бавене ама сега пак си работи повредил ли се е нещо ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не е желателно да става така по време на токов удар. Има шанс след няколкото такива случки, харда да си замине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

изчетох доста неща за заспиването на ПС-то,но проблема си така и не можах да го разреша.Натискам слийп клавиша,ПС-то заспива,няма и след 30-40 секунди се "събужда "само :( Някакви идеи.... Благодаря Ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

изчетох доста неща за заспиването на ПС-то,но проблема си така и не можах да го разреша.Натискам слийп клавиша,ПС-то заспива,няма и след 30-40 секунди се "събужда "само :( Някакви идеи.... Благодаря Ви

Някоя програма го е накарала да се включи компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някоя програма го е накарала да се включи компютъра

Не може всеки път да става така,пробвах 5-6 пъти и се отказах вече да го оставям в заспало положение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.