Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите имам някакъф проблем с видеоклиповете във YouTube :/ когато пусна на цял екран се получава това : http://prikachi.com/images/615/6564615k.jpg

(това във синиото е останалата част от екрана видеото излиза само в горния ляв ъгъл :/)

от скоро се получава така направих всичко каквото се сетих :) упдаитнах драиверите на видео картата но не се получи нищо :х и сега не знам какво да правя ,някои да даде идея защо е така на един приятел няма такуф проблем тои е с лаптоп а аз сам с настолен компутар , помогнете ми моля :)))

Редактирано от Георги пламенов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изключи нардуерното ускорение - десен бутон в/у клипа->settings->махни човката на ehable hardware acceleration.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изключи нардуерното ускорение - десен бутон в/у клипа->settings->махни човката на ehable hardware acceleration.

няма никакъф ефект от този hardware acceleration.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша на браузъра, който ползваш. :)

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с някой друг браузер същото ли е положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с някой друг браузер същото ли е положението?

не само с Google Chrome

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз преди имах доста проблеми с youtube през chrome. Открих че са започнали да пускат клиповете с HTML5, което води до някои грешки и проблеми. При мен не можеше да се смени качеството, нямаше звук и забиваше от време на време. Открих http://www.youtube.com/html5 присъединих се към пробната версия (въпреки че явно ме бяха включили преди това, защото като натиснех с дясното копче върху клипа ми излизаше HTML5), рестарт на chroma,пак в този сайт-отписване и при мен всичко се оправи. Върна се на флаш и всичко то тогава си е 6. Пробвай същия номер. Или включи се към пробната на HTML5 и виж дали така няма да ти работи на цял екран, може вече да са го нагласили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.