Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Хора, кажете дали тази конф.(http://nikem-bg.net/cart/46690p1r47891p1r41972p1r46717p1r1001847p1r48092p1r46784p1rf.html) ще може да покара,поне на max, игри като Crysis 3,Call of duty:Modern Warfare 3,Call of duty: Ghosts,Assassin's creed 3,Assassin's creed 4:Black Flag,League of legends,DOTA 2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е монитора ти? Периферия имаш ли? Нещо от старото ПЦ може ли да се използва като хард/кутия? И така нататък....

ПП: Пишеш ПЦ за 1000 лева а количката ти е 1120? Нещо мирише тук...

Редактирано от Yu-Gi-Oh! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради тестовете които съм виждал. Може и да са лъжа и измама и да лети знае ли човек.  ;) Конкретно тая игра иска як процесор а и от видеото може да се желае още щом искаш поне на макс... 

Иначе конфигурацията е добра и всичко ще върви без проблем. Може процесора да се замени с по-добрия I5-3350P за по-малко пари както и видеото с HD7870.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е монитора ти? Периферия имаш ли? Нещо от старото ПЦ може ли да се използва като хард/кутия? И така нататък....

ПП: Пишеш ПЦ за 1000 лева а количката ти е 1120? Нещо мирише тук...

Значи мониторът ще бъде Samsung SuncMaster 24 инча Full hd,от тая стара щайга само DVD записвачката мога да изкарам :)

Заради тестовете които съм виждал. Може и да са лъжа и измама и да лети знае ли човек.  ;) Конкретно тая игра иска як процесор а и от видеото може да се желае още щом искаш поне на макс... 

Иначе конфигурацията е добра и всичко ще върви без проблем. Може процесора да се замени с по-добрия I5-3350P за по-малко пари.

Благодаря за отговора.В момента този процесор го няма в наличност от никем.А аз си мислех че за игр. конф. най важното е процесора aма явно crysis 3 променя правилата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/offers/2013-09-15-1.pdf

С тази би трябвало да вървят без проблеми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Никем може да смениш 660 с 7870 по-добра е и по-евтина. Колкото до процесора и да го заредят ще е по-скъп. В Емаг е на промоция в момента и спестяваш 30 лв. Доставката е безплатна.

Реално толкова ти излиза доставката на останалите части от Никем та хем ще вземеш по-добър процесор хем ще си избиеш парите за доставката.  ;)

пс. Росенчо гледай да не те срещне някой от хората дето им пускаш тия предложения...

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/offers/2013-09-15-1.pdf

С тази би трябвало да вървят без проблеми 

Излагаш се !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на Haswell:

ASUS H81M-PLUS /1150
I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
2X4G DDR3 1600 A-DATA
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR
SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK
CM K350 W/600W PSU

Обща стойност - 1 161.74 лв. с ДДС Aко се вземе 500GB диск и i5-4440 крайната цена става 1120лв. точно колкото конфигурацията от първия пост, но с по-добър процесор от ново поколение и по-добра видеокарта.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на Haswell:

ASUS H81M-PLUS /1150 I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150 2X4G DDR3 1600 A-DATA 1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK CM K350 W/600W PSU Обща стойност - 1 161.74 лв. с ДДС Aко се вземе 500GB диск и i5-4440 крайната цена става 1120лв. точно колкото конфигурацията от първия пост, но с по-добър процесор от ново поколение и по-добра видеокарта.

Най-балансираната конфигурация за момента. Единствено дъното не ми харесва - малко скопено ми се струва, но щом ще е жертва за баланса е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на SLITM но с леки промени:-)

8GB оперативна памет, един вентилатор, по хладна и тиха видео картa, малко по бърз хард и дъно което си има повечко защити за разлика от DGS.

GIGABYTE B75M-D2V, B75, DDR III 2200(OC)/1600/1333/1066, VGA, DVI, LGA1155

ARCTIC Fan F12 - 120mm, 1350rpm

GEIL 2X4GB DDR III 1600 BL DRAGON 

SEASONIC Захранване SS-520GB Bronze, 520W 

Общо от ск*й: 273.93 лв. с ДДС

+

Intel® CoreTM i5 3350P, 3100MHz, 6MB, socket 1155 

Toshiba 500GB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3.0 

ASUS nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен - кутията идва с един вентилатор. Това го потвърди човек поръчал тази кутия преди 30-40 дни.

Общо: 894.11 лв. с ДДС и безплатна доставка от ем*г

Обща стойност за всичко: 1167.31 лв. с ДДС

Редактирано от Yu-Gi-Oh! (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Off: Докъде я докарахте - от HD6670  до GTX760  че и с по-добро охлаждане. Айде сега да видим и обратната страна на медала - процесора. После дайте и с дъно като хората. накрая му кажете да извади 1500 лева и е ОК.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.